John Deere 6215R
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | · Igaunija | ||||||
| Töötunnid | 3600 h | ||||||
| Body type | 2 durvis, 2 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 6.8, 158 kW 6068HL557 STAGE V | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | 1L06215RLMU104056 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Aprīkojums
- Diferentsiaalilukk: jah
- Elektro-hüdrauliline reevers: jah
- Haagise õhkpidur: jah
- Esisilla vedrustus: jah
- Esirippsüsteem: jah
- Hüdrauliline haagise pidur: jah
- LS: jah
- Porilauad: jah
- Kabiini vedrustus: jah
- Juhiistme õhkvedrustus: jah
- AC automaatne: jah
- Vilkur: jah
- Püsikiiruse hoidja: jah
- GPS jälgmissüsteem: jah
- LED tuled: jah
- Raadio: jah
- Päikesesirm: jah
- Pöörlev vilkur: jah
- Navigatsioonisüsteem: jah
- Jõuülekanne: jah
- Esirippsüsteem: jah
- Konks: jah
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 6.8 l |
| Cubic capacity: | 6788 cm³ |
| Power: | 158 kW |
Body and seats
| Krāsa: | Zaļš |
| Sēdvietas: | 2 gab |
| Durvis: | 2 gab |
| Length: | 5500 mm |
| Width: | 2550 mm |
| Height: | 3340 mm |
| Vehicle category: | T1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Other |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 8300 kg |
| Technical max. mass: | 13450 kg |
| Load bearing capacity: | 5150 kg |
| Weight of road train: | 44000 kg |
| Max braked trailer weight: | 36000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 3500 kg |
| Wheelbase: | 2800 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
TraktoridReg. nr: 6009TH
Mootori tootja: John Deere
Mootori töömaht: 6788 cm³
Silindrid: 6
Maksimaalne kiirus: 50 km/h
Hüdraulika võimsus: 155 l/min
Hüdraulika funktsioonide arv: 8
Kabiini tüüp: Täiskabiin
Rehvimõõt 1. sild: 540/65R30
Rehvijääk 1. sild: 80 %
Vedav: jah
Rehvimõõt 2. sild: 580/70R42
Rehvijääk 2. sild: 80 %
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.