John Deere 6215R
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | · Eesti | ||||||
| Töötunnid | 3600 h | ||||||
| Keretüüp | 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 6.8, 158 kW 6068HL557 STAGE V | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | 1L06215RLMU104056 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Varustus
- Diferentsiaalilukk: jah
- Elektro-hüdrauliline reevers: jah
- Haagise õhkpidur: jah
- Esisilla vedrustus: jah
- Esirippsüsteem: jah
- Hüdrauliline haagise pidur: jah
- LS: jah
- Porilauad: jah
- Kabiini vedrustus: jah
- Juhiistme õhkvedrustus: jah
- AC automaatne: jah
- Vilkur: jah
- Püsikiiruse hoidja: jah
- GPS jälgmissüsteem: jah
- LED tuled: jah
- Raadio: jah
- Päikesesirm: jah
- Pöörlev vilkur: jah
- Navigatsioonisüsteem: jah
- Jõuülekanne: jah
- Esirippsüsteem: jah
- Konks: jah
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 6.8 l |
| Kubatuur: | 6788 cm³ |
| Võimsus: | 158 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Roheline |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 5500 mm |
| Laius: | 2550 mm |
| Kõrgus: | 3340 mm |
| Sõiduki kategooria: | T1 |
| Sõiduki tüüp: | Muu |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 8300 kg |
| Täismass: | 13450 kg |
| Kandevõime: | 5150 kg |
| Autorongi mass: | 44000 kg |
| Haagis piduritega: | 36000 kg |
| Haagis piduriteta: | 3500 kg |
| Teljevahe: | 2800 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
TraktoridReg. nr: 6009TH
Mootori tootja: John Deere
Mootori töömaht: 6788 cm³
Silindrid: 6
Maksimaalne kiirus: 50 km/h
Hüdraulika võimsus: 155 l/min
Hüdraulika funktsioonide arv: 8
Kabiini tüüp: Täiskabiin
Rehvimõõt 1. sild: 540/65R30
Rehvijääk 1. sild: 80 %
Vedav: jah
Rehvimõõt 2. sild: 580/70R42
Rehvijääk 2. sild: 80 %
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.