John Deere T660 725X
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | · Igaunija | ||||||
| Töötunnid | 2550 h | ||||||
| Body type | 1 durvis, 2 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 9.0, 285 kW 6090HZ017 | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | 1Z0T660ATHP107198 | ||||||
Aprīkojums
- Põhupurusti: jah
- Külgnuga: jah
- Heedri haagis: jah
- Elektriliselt reguleeritavad sõelad: jah
- Kombaini automaatika: jah
- Powerfold punker: jah
- Juhiistme õhkvedrustus: jah
- AC automaatne: jah
- Vilkur: jah
- Püsikiiruse hoidja: jah
- GPS jälgmissüsteem: jah
- LED tuled: jah
- Raadio: jah
- Päikesesirm: jah
- Pöörlev vilkur: jah
- Autopiloot: jah
- Vertikaalnuga: jah
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 9.0 l |
| Cubic capacity: | 9000 cm³ |
| Power: | 285 kW |
Body and seats
| Krāsa: | Zaļš |
| Sēdvietas: | 2 gab |
| Durvis: | 1 gab |
| Length: | 10300 mm |
| Width: | 4020 mm |
| Height: | 3950 mm |
| Vehicle category: | LM |
| Transportlīdzekļa tips: | Other |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 15290 kg |
| Technical max. mass: | 19200 kg |
| Load bearing capacity: | 2710 kg |
| Max braked trailer weight: | 7000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 3000 kg |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
KombainidMootori tootja: John Deere
Mootori töömaht: 9000 cm³
Silindrid: 6
Kombaini tüüp: Klahvipuistur
Kombaini konfiguratsioon: Väiketeravilja konfiguratsioon
Kallak: Automaatkontuur
Peksutunnid: 1707 h
Heedri laius: 7.5 m
Rehvimõõt 1. sild: 900/60R32
Rehvijääk 1. sild: 80 %
Vedav: jah
Rehvimõõt 2. sild: 600/65R28
Rehvijääk 2. sild: 70 %
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.