John Deere T660 725X
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | · Eesti | ||||||
| Töötunnid | 2550 h | ||||||
| Keretüüp | 1 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 9.0, 285 kW 6090HZ017 | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | 1Z0T660ATHP107198 | ||||||
Varustus
- Põhupurusti: jah
- Külgnuga: jah
- Heedri haagis: jah
- Elektriliselt reguleeritavad sõelad: jah
- Kombaini automaatika: jah
- Powerfold punker: jah
- Juhiistme õhkvedrustus: jah
- AC automaatne: jah
- Vilkur: jah
- Püsikiiruse hoidja: jah
- GPS jälgmissüsteem: jah
- LED tuled: jah
- Raadio: jah
- Päikesesirm: jah
- Pöörlev vilkur: jah
- Autopiloot: jah
- Vertikaalnuga: jah
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 9.0 l |
| Kubatuur: | 9000 cm³ |
| Võimsus: | 285 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Roheline |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 1 tk |
| Pikkus: | 10300 mm |
| Laius: | 4020 mm |
| Kõrgus: | 3950 mm |
| Sõiduki kategooria: | LM |
| Sõiduki tüüp: | Muu |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 15290 kg |
| Täismass: | 19200 kg |
| Kandevõime: | 2710 kg |
| Haagis piduritega: | 7000 kg |
| Haagis piduriteta: | 3000 kg |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
KombainidMootori tootja: John Deere
Mootori töömaht: 9000 cm³
Silindrid: 6
Kombaini tüüp: Klahvipuistur
Kombaini konfiguratsioon: Väiketeravilja konfiguratsioon
Kallak: Automaatkontuur
Peksutunnid: 1707 h
Heedri laius: 7.5 m
Rehvimõõt 1. sild: 900/60R32
Rehvijääk 1. sild: 80 %
Vedav: jah
Rehvimõõt 2. sild: 600/65R28
Rehvijääk 2. sild: 70 %
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.