BMW R 1200 GS ADVENTURE
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2014 · Vācija | ||||||
| Mileage | 87 400 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Classical motorcycle, 2 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.2, 92 kW 122EN | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | WB10A0206EZ204358 | ||||||
| Reg. nr. | 35GK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- ABS bremzes
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- Regulējama piekare
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Kruīza kontrole
Multimēdija
- Navigācijas ierīce
Lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Papildu gaismas
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
Cits
- Sporta izpūtējs
- 2 Võtit
- Süütevõti avab küljekohvrid
- Kõik 3 sõidupaketti
- Comfort Touring Dynamic
- USB laadija ja 2 12V pistikut
- Uued piduriklotsid ees ja taga
- Quickshifter
- GPS navigaator roolilt juhitav
- Touratech toolbox
- Akrapovič summuti
- Rooliamort
- Reguleeritavad jalarauad.
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.2 l |
| Cubic capacity: | 1170 cm³ |
| Power: | 92 kW |
| Fuel tank capacity: | 30 l |
| Maximum speed: | 213 km/h |
| Emission standard: | Euro 3 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Classical motorcycle |
| Sēdvietas: | 2 gab |
| Length: | 2255 mm |
| Width: | 980 mm |
| Height: | 1450 mm |
| Vehicle category: | L3e |
| Transportlīdzekļa tips: | Mototechnics |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 260 kg |
| Technical max. mass: | 480 kg |
| Load bearing capacity: | 220 kg |
| Wheelbase: | 1510 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Heas seisukorras, Ilma vigadeta, Korrapäraselt hooldatud, Mingeid probleeme pole esinenud, Avariisid pole olnud, 04.2016 a. Saksast BMW esindusest toodud, läbisõiduga 13.500 km.Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.