BMW R 1200 GS ADVENTURE
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2014 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 87 400 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Klassikaline mootorratas, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.2, 92 kW 122EN | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WB10A0206EZ204358 | ||||||
| Reg. nr. | 35GK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Reguleeritav vedrustus
- 12V pistikupesa
- USB
- Püsikiiruse hoidja
Multimeedia
- Navigatsiooniseade
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Muu
- Sportsummuti
- 2 Võtit
- Süütevõti avab küljekohvrid
- Kõik 3 sõidupaketti
- Comfort Touring Dynamic
- USB laadija ja 2 12V pistikut
- Uued piduriklotsid ees ja taga
- Quickshifter
- GPS navigaator roolilt juhitav
- Touratech toolbox
- Akrapovič summuti
- Rooliamort
- Reguleeritavad jalarauad.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1170 cm³ |
| Võimsus: | 92 kW |
| Kütusepaagi maht: | 30 l |
| Tippkiirus: | 213 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 3 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Klassikaline mootorratas |
| Istekohti: | 2 tk |
| Pikkus: | 2255 mm |
| Laius: | 980 mm |
| Kõrgus: | 1450 mm |
| Sõiduki kategooria: | L3e |
| Sõiduki tüüp: | Mototehnika |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 260 kg |
| Täismass: | 480 kg |
| Kandevõime: | 220 kg |
| Teljevahe: | 1510 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Heas seisukorras, Ilma vigadeta, Korrapäraselt hooldatud, Mingeid probleeme pole esinenud, Avariisid pole olnud, 04.2016 a. Saksast BMW esindusest toodud, läbisõiduga 13.500 km.Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.