Peugeot 207
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 05.2007 · Dānija | ||||||
| Mileage | 323 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.4, 50 kW 8HZ | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | VF3WC8HZC33829711 | ||||||
| Reg. nr. | 006TMC | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: vadītāja un pasažiera drošības spilvens
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiskās avārijas gaismas
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Bremzes
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- Gaisa kondicionēšana
- Kruīza kontrole
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse
- Tonēti stikli
- Prožektori
- Centrālā atslēga
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
Multimēdija
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.4 l |
| Cubic capacity: | 1398 cm³ |
| Power: | 50 kW |
| City fuel cons.: | 5.7 l/100 km |
| Highway: | 3.7 l/100 km |
| Average: | 4.4 l/100 km |
| CO₂ emission: | 117 g/km |
| Maximum speed: | 166 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Krāsa: | Sarkans |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4030 mm |
| Width: | 1748 mm |
| Height: | 1479 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1261 kg |
| Technical max. mass: | 1660 kg |
| Load bearing capacity: | 399 kg |
| Max braked trailer weight: | 1150 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 600 kg |
| Wheelbase: | 2540 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Hooldatud !Uus aku !
2 Võtid
Motor vehicle tax
Annual tax: 57 €
Registration fee: 208 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
MOGO autolaen
Similar offers
Škoda Roomster
2008, 296 000 km
1899 €
54 €/month
Peugeot Partner
2009, 263 000 km
1999 €
57 €/month
Volkswagen Touran
2006, 390 000 km
1999 €
57 €/month
Volkswagen
2005, 394 000 km
2000 €
57 €/month
Volkswagen Golf
2007, 272 000 km
2099 €
60 €/month
Volkswagen Golf Plus
2009, 272 000 km
2199 €
63 €/month