Citroën C5
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 04.2016 | ||||||
| Mileage | 142 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 133 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | VF7RWAHWTGL503027 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 13.04.2026 | ||||||
Aprīkojums
- Küsi täpsemat teavet auto kohta Kim Lostedt tel. 0504129510
- Hooldusajalugu
- Viimane hooldus: 4/26, 141 000 km
- Kaks komplekti rehve
- Veokonks
- Parkimisandurid ees ja taga
- ESP sõidustabiilsuse süsteem
- Automaatne kahe tsooni kliimaseade (parem ja vasak reguleerimisvõimalus)
- Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja
- Panoraamkatuseluuk
- Hydractive 3+ gaasivedrustus
- Esiistmete sportlik Caractere disain
- Keskkäetugi ees keskel (kõrguses reguleeritav) ja taga
- Elektriliselt reguleeritavad esiistmed
- Automaatpuhastid (vihma- ja valgusandur)
- Lamineeritud klaasid esiakendel
- Elektrilised küljeaknad ees ja taga
- Esmaturvapadjad juhile ja kõrvalistujale
- Külgturvapadjad ees
- Ees- ja tagakardinaturvapadjad
- ABS lukustumatud pidurid ja REF elektrooniline pidurdusjõu jaotus
- Elektriline seisupidur ja mägipiduriabi
- Rooli kõrguse ja sügavuse reguleerimine
- Rooli nahkkate
- Turvavööde pingutid ja jõupiirajad ees
- Turvavööde jõupiirajad tagaistmetel
- Isofix kinnitused tagaistmetel
- Reavahetuse suunatuli
- Automaatne tumenev sisepeegel
- Armatuurlaua mitmevärviline ekraan
- Esiistmete jalaruumi valgustus
- Värv: Bourrasque met. (sinine)
- Udutuled ees ja taga
- Juhtimisele vastavalt pöörduvad Bi Xenon esituled
- Topelt väljalaskesüsteem
- Toonitud tagaküljeaknad ja tagaklaas
- Elektriline tagaluuk
- Rehvirõhuandur rõhuanduritega
- Elektriliselt kere vastu pöörduvad ja tumenevad küljepeeglid
- Uste automaatne lukustamine sõidu alustamisel
- Elektriline lastekaitse (uksed ja aknad)
- Kaugjuhitav kesklukustus (kaks kaugjuhtimispulti)
- Katuseraamid
- Suusaluuk tagaistme juures
- Tagurduskaamera Shine mudelitele
- Elektriliselt reguleeritavad esiistmed, juhiistmel mälu ja massaažifunktsioon
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1997 cm³ |
| Power: | 133 kW |
| City fuel cons.: | 5.2 l/100 km |
| Highway: | 3.8 l/100 km |
| Average: | 4.4 l/100 km |
| CO₂ emission: | 114 g/km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 8.8 s |
| Maximum speed: | 219 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4829 mm |
| Width: | 1860 mm |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1730 kg |
| Technical max. mass: | 2290 kg |
| Max braked trailer weight: | 1250 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
Papildu informācija
The vehicle is located in the central warehouse. Delivery time is at least 7 daysMotor vehicle tax
Annual tax: 156 €
Registration fee: 452 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Audi A4
2014, 199 000 km
9900 €
121 €/month
Škoda Octavia
2015, 88 500 km
9999 €
107 €/month
Renault Grand Scenic
2017, 169 999 km
9999 €
119 €/month
Kia cee'd / Ceed
2017, 153 569 km
10 500 €
124 €/month
Peugeot 508
2017, 206 000 km
10 500 €
124 €/month
Hyundai i40
2016, 96 000 km
10 900 €
125 €/month