Ford Fiesta
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2016 | ||||||
| Mileage | 102 000 km | ||||||
| Body type | Hatchback, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.0, 74 kW | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WF0DXXGAKDGD19167 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 07.09.2026 | ||||||
Aprīkojums
- Küsi täpsemat teavet auto kohta Roope Kivinen tel. 0505988154
- Hooldusajalugu
- Viimane hooldus: 5/25, 94 000 km
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Plokisoojendi ja salongipuhur
- ESP - Elektrooniline stabiilsuskontroll sisaldab veojõukontrolli ja hädapidurdusabi
- Püsikiirusehoidja
- Optimaalse käiguvahetuse märgutuli
- Esiistmed - Comfort-disainiga
- Esiistmed - Kaassõitja iste käsitsi 2-suunaliselt reguleeritav
- Esiistmed - Juhi iste käsitsi 4-suunaliselt reguleeritav
- Esiistmed - Soojendusega, 2-astmeline temperatuuri reguleerimine
- Esiistmed - Peatoed - Kõrgusreguleeritavad
- Istmepolster - ISOFIX kinnituse valmidus lasteistmete jaoks
- Tagaistmed - 60/40 suhtes jaotatav seljatugi
- Sõiduarvuti
- Ford ECO-funktsioon - (juhi infosüsteem)
- Tagaklaasi puhasti - pesuriga
- Esiklaasipuhastid - Automaatne vihmasensoriga (sis. automaatselt tumenev tahavaatepeegel)
- Turvapadjad - Juhi ja kõrvalistuja, Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamine, Juhi põlveturvapadi, Eesmised külgturvapadjad, Külgturvakardinad
- ABS - Blokeerumisvastased pidurid elektroonilise pidurdusjõu jaoturiga (EBD)
- Mäkketõusuabi
- Akende - Ees elektrilised, juhi aken ühe nupuvajutusega üles/alla
- Rool - Nahkkattega
- Rooli kauguse reguleerimine - üles/alla, ette/taha
- Ford Easy Fuel - Korgita kütusepaagitäitesüsteem
- IPS - Turvasüsteem (Intelligent Protection System)
- Keskkonsool - Sisaldab hoiulaegast, keskset käetuge, kahte topsihoidjat
- Hoiutaskud - Esiistmete seljatugedel
- Audio - Raadio/CD, 2-realine multifunktsionaalne ekraan keskkonsoolis, kaugjuhtimispuldiga nupud roolil, MP3 ühilduvus, USB-pistik keskkonsoolis, 6 kõlarit (4 ees- ja 2 tagakõlarit)
- Istmekate - Kangas
- Nahkkattega käigukang
- Uksekäepidemed - sees - Kroomviimistlus
- Käigukang - Nahkkattega nupp
- Esituled - Automaatne tulede lülitus
- Esituled - Halogeenesituled
- Hädapiduritulede vilkumine - Hädapidurdusolukorras aktiveeruvad pidurituled automaatselt vilkuma
- LED päevatuled - Päevatuled
- Järelvalgustus
- Udutuled ees
- Esivõre (ülemine) - Kroomitud äärisega
- Tagaspoiler - Väike
- Cool & Sound Pack: Automaatne kliimaseade EATC, Audio 11: Raadio/CD, Ford SYNC, Handsfree Bluetooth ingliskeelse hääljuhtimisega, Fordi hädaabi funktsioon, 3,5" multifunktsionaalne ekraan, USB ja Aux-in pistikud, kaugjuhtimispult roolil, 6 kõlarit (4 ees-
- Easy Driver Pack 1: Parkimisandurid, andurid taga, elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid
- Kuumutatav esiklaas
- Välispeeglid - Soojendusega, kerevärvi korpused, lähituledega ja integreeritud suunatuledega
- Keskne lukustus - Kaugjuhitav
- MyKey - programmeeritav võti
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.0 l |
| Cubic capacity: | 998 cm³ |
| Power: | 74 kW |
| City fuel cons.: | 5.3 l/100 km |
| Highway: | 3.7 l/100 km |
| Average: | 4.3 l/100 km |
| CO₂ emission: | 99 g/km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 11.2 s |
| Maximum speed: | 180 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Sarkans |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 3969 mm |
| Width: | 1722 mm |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1130 kg |
| Technical max. mass: | 1555 kg |
| Max braked trailer weight: | 900 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 565 kg |
Papildu informācija
The vehicle is located in the central warehouse. Delivery time is at least 7 daysMotor vehicle tax
Annual tax: 55 €
Registration fee: 309 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.