Volvo V70 Facelift Momentum
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2012 · Nīderlande | ||||||
| Mileage | 222 743 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 120 kW D5204T3 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | YV1BW88A0C1232682 | ||||||
| Reg. nr. | 249WPT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Integrēts bērnu sēdeklītis
- Atgriešanas atgādinājuma sistēma
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, pašaptumšojošs, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Pasažiera sēdekļa atzveltne nolokās
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Prožektori
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi
- Krūzīšu turētāji
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Ādas apdare: bēšs
Multimēdija
- Ekrāns
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports, aux ieeja
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Brauciena skaitītājs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1984 cm³ |
| Power: | 120 kW |
| City fuel cons.: | 7.2 l/100 km |
| Highway: | 4.8 l/100 km |
| Average: | 5.7 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 70 l |
| CO₂ emission: | 149 g/km |
| Maximum speed: | 205 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4823 mm |
| Width: | 1861 mm |
| Height: | 1530 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1675 kg |
| Technical max. mass: | 2310 kg |
| Load bearing capacity: | 635 kg |
| Max braked trailer weight: | 1600 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2816 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
ÄSJA HOLLANDIST! REG.TASU MAKSTUD!
REGISTREERIMISTASU MAKSTUD!AASTAMAKS TASUTUD!
- Müüa korralik ning hästi säilinud Volvo.
- Väga rikkalik MOMENTUM lisavarustus.
- Mootor, veermik ja käiguosa heas seisukorras.
- Nii seest kui väljast viisakas.
- Uuema tüübi EURO5, Volvo enda toodetud 5-silindrine D3 120kw mootor. Sisuliselt on D3 sama mis D5 mootor, kuid ühe turboga ja teise tarkvaraga, mis tähendab töökindlust ja ökonoomsust.
- Mootor käivitub ja töötab väga hästi!
- Kahetsooniline kliimaautomaatik (eraldi raguleeritav juhile ja kõrvalistujale).
- Autol on peal CITY SAFETY funktsioon mis aitab vältida kokkupõrget eesoleva sõiduki, jalgratturi, jalakäija või suure loomaga, vähendades automaatpidurdamise kaudu auto kiirust.
- Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus.
- Salong puhas ja terve.
- 2 x Istmesoojendused.
- Integreeritud lapseistmed tagaistmel.
- Bi- Xenon esituled kurvitule funktsiooniga, tulepesurid.
- Navi Euroopa kaardiga.
- AUX, USB.
- Parkimisandurid ees ja taga.
- Kokkuklapitavad, vetthülgavad küljepeeglid.
- Isetumenev peegel, vihmasensor.
- ISOFIX lasteistme kinnitused tagaistmel.
- Külglöögi kaitsesüsteem SIPS.
- IC turvakardinad.
- Tsingitud kere, roostet ei ole.
- Veokonks.
- 2 võtit.
- 100% õige ja kontrollitud läbisõiduga auto! Kaasas hooldusraamat ja Hollandi ülevaatuse dokumendid!
- Autot on hooldatud korrapäraselt ning selle kohta on hooldusraamatus sissekanded olemas.
- NB! 17.12.2021.A. 180 074KM PEALT HOLLANDIS VAHETATUD HAMMASRIHMA KOMPLEKT!
- NB! TEGEMIST ON KASUTATUD SÕIDUKIGA!
TOODUD ÄSJA HOLLANDIST!
EESTIS ARVELE VÕETUD, REGISTREERIMISTASU TASUTUD, AASTAMAKS TASUTUD!
ÜLEVAATUS KEHTIB KUNI 08.2026.a.
OMANIKUVAHETUS VÕIMALIK TEOSTADA KIIRELT JA MUGAVALT MNT E-TEENINDUSES!
✅JÄRELMAKSU VÕIMALUS! SISSEMAKSE ALATES 0%!
TUTVU JÄRELMAKSU TINGIMUSTEGA, VALI SOBIV JA TEE TAOTLUS SIIN:
1. www.kasutatudautod.jarelmaksuga.ee
2. https://www.primero.ee/autolaen/auth?promo=kasutatudautod
SÕIDUKIGA VÕIMALIK TUTVUDA IGAL AJAL E-P!
SÕIDUKIGA TUTVUMISEKS PALUN EELNEVALT HELISTADA JA AEG KOKKU LEPPIDA!
HELISTAGE JULGELT JA KÜSIGE LISA,
TELEFON: 5️⃣5️⃣7️⃣ 1️⃣9️⃣9️⃣3️⃣
Motor vehicle tax
Annual tax: 136 €
Registration fee: 443 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.