Volkswagen Passat Variant
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 07.2014 · Vācija | ||||||
| Mileage | 286 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 130 kW CFGC | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WVWZZZ3CZFE003114 | ||||||
| Reg. nr. | 255TNF | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Vilces kontrole
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Elektroniskā stāvbremze
Komforts
- Elektriski apsildāms vējstikls
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis
- Automātiskās novietošanas funkcija
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Prožektori
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
Multimēdija
- Ekrāns
- Bluetooth
Lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1968 cm³ |
| Power: | 130 kW |
| City fuel cons.: | 6.2 l/100 km |
| Highway: | 4.6 l/100 km |
| Average: | 5.2 l/100 km |
| CO₂ emission: | 136 g/km |
| Maximum speed: | 220 km/h |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4771 mm |
| Width: | 1820 mm |
| Height: | 1464 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1580 kg |
| Technical max. mass: | 2200 kg |
| Load bearing capacity: | 620 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2711 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 149 €
Registration fee: 483 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.
Similar offers
Volkswagen Passat
2014, 256 000 km
6800 €
83 €/month
Volkswagen Passat
2014, 186 689 km
7600 €
93 €/month
Volkswagen Passat
2015, 190 734 km
8100 €
96 €/month
Volkswagen Passat
2015, 277 240 km
9900 €
117 €/month
Volkswagen Passat
2015, 152 300 km
10 100 €
119 €/month
Volkswagen Passat
2015, 189 742 km
10 299 €
122 €/month