Alfa Romeo Giulia
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 11.2016 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 114 733 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Sedan, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.1, 132 kW 55266388 | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | ZARGAEDU007513232 | ||||||
| Reg. nr. | 469BSP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Seller: Asso
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: ceļgalu drošības spilveni, iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Automātiskās avārijas gaismas
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzes: krāsotas bremžu suporti
- Signalizācijas sistēma
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks
- Atpakaļskata spogulis
- Parkošanās sensori: aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: ādas pārklājums, sporta stūre
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Āra temperatūras displejs
- Peļķes gaismas
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Diferenciālis
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Informācijas panelis
- Centrālā konsole
- Virsraksts: spilgts
- Pusādas apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Automašīnas dators
- Stereo
- Bluetooth
Lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji: led
- Aizmugurējie lukturi: led
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Sporta piekare
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.1 l |
| Cubic capacity: | 2143 cm³ |
| Power: | 132 kW |
| City fuel cons.: | 5.3 l/100 km |
| Highway: | 3.5 l/100 km |
| Average: | 4.2 l/100 km |
| CO₂ emission: | 109 g/km |
| Maximum speed: | 230 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4643 mm |
| Width: | 2024 mm |
| Height: | 1436 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1449 kg |
| Technical max. mass: | 1940 kg |
| Load bearing capacity: | 491 kg |
| Max braked trailer weight: | 1600 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 745 kg |
| Wheelbase: | 2820 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Madala aastamaksuga lõbus masin.
Väga madal korrektne läbisõit. Eestist ostetud ja esindustes hooldatud. Hooldusajalugu on olemas ja hooldused korrektsete intervallidega tehtud. Autol on olnud 2 omanikku. Teise omanikuna olen sõitnud 65000+km 3.5 aastaga ja probleemivabalt. Tehnoülevaatus kuni 12.2026.Auto hinnas (15999€) sisaldub rihmavahetus, mille teen ära enne auto üle andmist. See oleks soovitusliku välba alusel vaja lähima 5000-10000 km jooksul ära teha (viimati tehtud 65000km ja 3a tagasi), kuid kui ostja soovib selle ise ette võtta, siis on võimalik auto soetada ka 1000€ soodsamalt, ehk 14999€ eest.
Autol on all haruldased ja viisakas korras veljed ja vaid mõned tuhanded kilomeetrid sõitnud MOMO suverehvid.
Värskelt tehtud hooldus (450€).
Kõik vajalik on autol olemas ning seda saab ilma ühegi kohese lisainvesteeringuta kasutama hakata.
Auto läbisõit on muutumises kuna see on igapäevases kasutuses.
Motor vehicle tax
Annual tax: 76 €
Registration fee: 341 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.