Alfa Romeo Giulia
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2016 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 114 733 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.1, 132 kW 55266388 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | ZARGAEDU007513232 | ||||||
| Reg. nr. | 469BSP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Müüja: Asso
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: põlve turvapadjad, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid: värvitud pidurisadulad
- Signalisatsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised
- Tahavaatepeegel
- Parkimisandurid: taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: nahkkattega, sportrool
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Lombituled
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Differentsiaal
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Laepolster: hele
- Poolnahkpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Autokompuuter
- Stereo
- Bluetooth
Tuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Sportvedrustus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.1 l |
| Kubatuur: | 2143 cm³ |
| Võimsus: | 132 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.3 l/100 km |
| Maanteel: | 3.5 l/100 km |
| Keskmine: | 4.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 109 g/km |
| Tippkiirus: | 230 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4643 mm |
| Laius: | 2024 mm |
| Kõrgus: | 1436 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1449 kg |
| Täismass: | 1940 kg |
| Kandevõime: | 491 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 745 kg |
| Teljevahe: | 2820 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Madala aastamaksuga lõbus masin.
Väga madal korrektne läbisõit. Eestist ostetud ja esindustes hooldatud. Hooldusajalugu on olemas ja hooldused korrektsete intervallidega tehtud. Autol on olnud 2 omanikku. Teise omanikuna olen sõitnud 65000+km 3.5 aastaga ja probleemivabalt. Tehnoülevaatus kuni 12.2026.Auto hinnas (15999€) sisaldub rihmavahetus, mille teen ära enne auto üle andmist. See oleks soovitusliku välba alusel vaja lähima 5000-10000 km jooksul ära teha (viimati tehtud 65000km ja 3a tagasi), kuid kui ostja soovib selle ise ette võtta, siis on võimalik auto soetada ka 1000€ soodsamalt, ehk 14999€ eest.
Autol on all haruldased ja viisakas korras veljed ja vaid mõned tuhanded kilomeetrid sõitnud MOMO suverehvid.
Värskelt tehtud hooldus (450€).
Kõik vajalik on autol olemas ning seda saab ilma ühegi kohese lisainvesteeringuta kasutama hakata.
Auto läbisõit on muutumises kuna see on igapäevases kasutuses.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 76 €
Registreerimistasu: 341 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.