Honda Civic
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 10.2012 | ||||||
| Mileage | 145 584 km | ||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.8, 104 kW R18Z4 | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | SHHFK2760CU019727 | ||||||
| Reg. nr. | 528MHR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Seller: Artur
Tallinn, Igaunija
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: vadītāja un pasažiera drošības spilvens, iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Integrēts bērnu sēdeklītis
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiskās avārijas gaismas
- Imobilizators
- Bremzes
- Pretaizdzīšanas drošības skrūves/uzgriežņi
- Signalizācijas sistēma
Komforts
- 12 V kontaktligzda: 2 gab
- USB
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse, aiz
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi
- Aizmugurējais roku balsts
- Tonēti stikli
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Papildu salona apsilde
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Virsraksts: spilgts
Multimēdija
- Stereo: oriģināls, usb ports, aux ieeja
- CD atskaņotājs
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
- Āra apgaismojums ar regulējamu dizainu
- Papildu gaismas
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Vasaras riepas
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
Cits
- Piekabes āķis: pārnēsājams
- Bagāžas pārsegs
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
- Uued suverehvid - Pirelli Powergy 225/45 R17 94Y XL
- Uus aku BOSCH 60Ah 680A R+
- Paigaldatud DEFA eelsoojendus
- Viimased 4 aastat on hooldust teostatud ainult Honda esinduses. Kõik arved olemas, hooldusraamat täidetud.
- Eelmisel aastal, garantii korras, eemaldati küljekarbidelt rooste ja need värviti üle.
- Ka parempoolne tagumine külg värviti üle.
- Krownis oli tehtud korrosioonikaitse.
- Vasak tagumisel tulel on pragu, aga see ei häiri.
- Omanikuvahetusel tuleb tasuda registreerimistasu 383,10€
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.8 l |
| Cubic capacity: | 1798 cm³ |
| Power: | 104 kW |
| City fuel cons.: | 7.6 l/100 km |
| Highway: | 5.2 l/100 km |
| Average: | 6.1 l/100 km |
| CO₂ emission: | 145 g/km |
| Maximum speed: | 215 km/h |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4300 mm |
| Width: | 1770 mm |
| Height: | 1470 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1341 kg |
| Technical max. mass: | 1750 kg |
| Load bearing capacity: | 409 kg |
| Max braked trailer weight: | 1400 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 500 kg |
| Wheelbase: | 2595 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Uued suverehvid - Pirelli Powergy 225/45 R17 94Y XLUus aku BOSCH 60Ah 680A R+
Paigaldatud DEFA eelsoojendus
Viimased 4 aastat on hooldust teostatud ainult Honda esinduses. Kõik arved olemas, hooldusraamat täidetud.
Eelmisel aastal, garantii korras, eemaldati küljekarbidelt rooste ja need värviti üle.
Ka parempoolne tagumine külg värviti üle.
Krownis oli tehtud korrosioonikaitse.
Vasak tagumisel tulel on pragu, aga see ei häiri.
Omanikuvahetusel tuleb tasuda registreerimistasu 383,10€
Müüja
Motor vehicle tax
Annual tax: 99 €
Registration fee: 385 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.