Honda Civic
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2012 | ||||||
| Läbisõit | 145 584 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.8, 104 kW R18Z4 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | SHHFK2760CU019727 | ||||||
| Reg. nr. | 528MHR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Müüja: Artur
Tallinn, Eesti
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Integreeritud lapseiste
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatsed ohutuled
- Immobilisaator
- Pidurid
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
Mugavus
- 12V pistikupesa: 2 tk
- USB
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Käetugi taga
- Toonitud klaasid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Laepolster: hele
Multimeedia
- Stereo: originaal, usb pesa, aux sisend
- CD mängija
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
- Seadistatava disainiga välisvalgustus
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Veokonks: teisaldatav
- Pagasikate
- Esi- ja tagarataste porikummid
- Uued suverehvid - Pirelli Powergy 225/45 R17 94Y XL
- Uus aku BOSCH 60Ah 680A R+
- Paigaldatud DEFA eelsoojendus
- Viimased 4 aastat on hooldust teostatud ainult Honda esinduses. Kõik arved olemas, hooldusraamat täidetud.
- Eelmisel aastal, garantii korras, eemaldati küljekarbidelt rooste ja need värviti üle.
- Ka parempoolne tagumine külg värviti üle.
- Krownis oli tehtud korrosioonikaitse.
- Vasak tagumisel tulel on pragu, aga see ei häiri.
- Omanikuvahetusel tuleb tasuda registreerimistasu 383,10€
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1798 cm³ |
| Võimsus: | 104 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.6 l/100 km |
| Maanteel: | 5.2 l/100 km |
| Keskmine: | 6.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 145 g/km |
| Tippkiirus: | 215 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4300 mm |
| Laius: | 1770 mm |
| Kõrgus: | 1470 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1341 kg |
| Täismass: | 1750 kg |
| Kandevõime: | 409 kg |
| Haagis piduritega: | 1400 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Teljevahe: | 2595 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Uued suverehvid - Pirelli Powergy 225/45 R17 94Y XLUus aku BOSCH 60Ah 680A R+
Paigaldatud DEFA eelsoojendus
Viimased 4 aastat on hooldust teostatud ainult Honda esinduses. Kõik arved olemas, hooldusraamat täidetud.
Eelmisel aastal, garantii korras, eemaldati küljekarbidelt rooste ja need värviti üle.
Ka parempoolne tagumine külg värviti üle.
Krownis oli tehtud korrosioonikaitse.
Vasak tagumisel tulel on pragu, aga see ei häiri.
Omanikuvahetusel tuleb tasuda registreerimistasu 383,10€
Müüja
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 99 €
Registreerimistasu: 385 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.