Volkswagen Transporter 4motion TEAM
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 10.2016 · Zviedrija | ||||||
| Mileage | 305 172 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Van, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 110 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WV2ZZZ7HZHH025502 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 29.02.2028 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): dzinējs
- Gaisa kondicionēšana: gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Kruīza kontrole
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Sēdekļu sildītāji
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Prožektori
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Kāju paklājiņi: gumija
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, mp3 atskaņotājs, atmiņas kartes slots
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
Lukturi
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1968 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| Average: | 6.2 l/100 km |
| CO₂ emission: | 161 g/km |
| Maximum speed: | 182 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Van |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 5304 mm |
| Width: | 1904 mm |
| Height: | 1970 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2310 kg |
| Technical max. mass: | 3000 kg |
| Load bearing capacity: | 690 kg |
| Weight of road train: | 5300 kg |
| Max braked trailer weight: | 2500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3400 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Hinnale lisandub omanikuvahetus 99 eurot ja registreerimistasu.Autole teostatud tehniline kontroll ning müügieelne ettevalmistus.
Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
Motor vehicle tax
Annual tax: 437 €
Registration fee: 1257 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volkswagen KOMBI
2017
8999 €
106 €/month
Fiat Fullback
2016, 212 000 km
15 400 €
181 €/month
Volkswagen Multivan
2017
26 000 €
306 €/month
Volkswagen Multivan
2017, 185 000 km
26 999 €
318 €/month
Volkswagen Multivan
2017, 153 000 km
27 000 €
318 €/month
Volkswagen Caravelle
2016, 177 000 km
27 650 €
328 €/month