Volkswagen Transporter 4motion TEAM
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2016 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 305 172 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Kaubik, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WV2ZZZ7HZHH025502 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 29.02.2028 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Seisuküte (eelsoendus): mootori
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, mp3 mängija, mälukaardi pesa
- Kõlarid
- CD mängija
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Keskmine: | 6.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 161 g/km |
| Tippkiirus: | 182 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5304 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1970 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2310 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 690 kg |
| Autorongi mass: | 5300 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3400 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Hinnale lisandub omanikuvahetus 99 eurot ja registreerimistasu.Autole teostatud tehniline kontroll ning müügieelne ettevalmistus.
Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 437 €
Registreerimistasu: 1257 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen KOMBI
2017
8999 €
106 €/kuus
Fiat Fullback
2016, 212 000 km
15 400 €
181 €/kuus
Volkswagen Multivan
2017
26 000 €
306 €/kuus
Volkswagen Multivan
2017, 185 000 km
26 999 €
318 €/kuus
Volkswagen Multivan
2017, 153 000 km
27 000 €
318 €/kuus
Volkswagen Caravelle
2016, 177 000 km
27 650 €
328 €/kuus