Volvo XC90 AWD 4C H&K ULTIMATE BRIGHT XENIUM INTELLI SAFE PRO
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 02.2024 · Vācija | ||||||
| Mileage | 26 000 km | ||||||
| Body type | Urban SUV, SUV, 5 durvis, 7 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (dīzelis/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 173 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | YV1LFK2V8R1198053 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Pneimatiskā piekare
- Regulējama piekare
- Panorāmas jumts
- Lūka: stikls, elektrisks
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: ar kājas žestu, no tālvadības pults
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): dzinējs, salons
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, ar atmiņu, salokāms
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: 360
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Stūre: ar apkuri
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu
- Sēdekļu sildītāji
- Elektriskie logu pacēlāji
- Lietus sensors
- Pielāgojams noskaņas apgaismojums
- Papildu salona apsilde
- Ziemas pakete
Salons
- Ādas apdare: melns
Multimēdija
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Stereo
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis
- "MUDELIAASTA 2024"
- AWD NELIKVEDU B5
- 7-KOHTA
- ULTIMATE BRIGHT VARUSTUSTASE
- INTELLISAFE PRO PACK
- WINTER PACK PRO
- XENIUM PACK
- PREMIUM SOUND by HARMAN&KARDON
- 4C ÕHKVEDRU
- ELEKTRILINE VEOKONKS
- ELEKTRILINE PANORAAM KATUSELUUK
- 360K PARKIMISKAAMERA
- TEHASE WEBASTO EELSOOJENDUS
- APPLE CARPLAY
- ANDROID AUTO
- INSCRIPTION NAHATATUD ARMATUUR + UKSED
- KÄIGUKANGINUPP KRISTALL ORREFORS
- KEYLESS ENTRY&GO
- THOR's LED ESITULED
- ROOLISOOJENDUS
- INTELLISAFE PRO PACK
- ACC - ADAPTIIVNE PÜSIKIIRUSHOIDIK(STOP&GO)
- PILOT ASSIST - STOP&GO AKTIIVNE UMMIKUASSISTENT
- LANE KEEPING AID (LKA) - AKTIIVNE SÕIDURAJA ABISÜSTEEM KOOS KORRIGEERIVA ROOLIGA
- DISTANCE WARNING - VAHEKAUGUSE HOIATUS
- TRAFFIC SIGN INFORMATION WITH ACTIVE SPEED LIMITER
- BLIS - PIMEALA INFOSÜSTEEM
- LANE CHANGE MERGE AID (LCMA) - REAVAHETUS ABISÜSTEEM
- CROSS TRAFFIC ALERT (CTA) - RISTUVA LIIKLUSE HOIATUS TAGURPIDI PARKIMISALAST VÄLJASÕITES
- REAR IMPACT COLLISION WARNING - TAGAOSA AVARIIHOIATUS
- WINTER PACK PRO
- WEBASTO
- 4X ISTMESOOJENDUSED
- ROOLISOOJENDUS
- VOLVO ON CALL
- 12,3” GRAAFILINE EKRAAN JUHILE
- GOOGLE NAVIGATSIOONISÜSTEEM
- COMFORT ELEKTRILINE TAGALUUK
- INTEGREERITUD LASTEISTE
- SALONGIVALGUSTUS AMBIENT HIGH
- EUEST GARANTII 2 AASTAT* (tingimused www.euest.ee/garantii)
- VOLVO SELEKT
- VOLVO SPETSIALIST - WWW.EUEST.E
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (dīzelis/elektrība) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1969 cm³ |
| Power: | 173 kW |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Urban SUV |
| Sēdvietas: | 7 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4953 mm |
| Width: | 1958 mm |
| Height: | 1743 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2298 kg |
| Technical max. mass: | 2840 kg |
| Load bearing capacity: | 542 kg |
| Weight of road train: | 5540 kg |
| Max braked trailer weight: | 2700 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2984 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
LÄBISÕIDUPIIRANGUTA GARANTII 2 AASTAT* (tingimused www.euest.ee/garantii)Lisatasu eest on võimalik soetada Euest PRO 2-aastane tehasegarantiiga võrdväärne garantii +1490€ euest.ee/garantii
VOLVO SPETSIALIST juba 15a - WWW.EUEST.EE Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Motor vehicle tax
Annual tax: 534 €
Registration fee: 2411 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.