Citroën Berlingo L1 Feel N1 BlueHDi 130
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 11.2021 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 147 690 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.5, 96 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| Warranty | 11/2026 | ||||||
| VIN | VR7EFYHZRMJ811149 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Elektriski apsildāms vējstikls
- 12 V kontaktligzda
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Pasažiera sēdekļa atzveltne nolokās
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kāju paklājiņi
- Krūzīšu turētāji
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Skaļruņi
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Skaistuma vairogi
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Iekļautas vasaras riepas
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Soojendusega esiklaas (esiklaasi alaosa ja juhipoolne äär)
- Automaatne kahetsooniline kliimaseade
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.5 l |
| Cubic capacity: | 1499 cm³ |
| Power: | 96 kW |
| CO₂ emission: | 154 g/km |
| Maximum speed: | 183 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4403 mm |
| Width: | 1848 mm |
| Height: | 1880 mm |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1606 kg |
| Technical max. mass: | 2365 kg |
| Load bearing capacity: | 759 kg |
| Max braked trailer weight: | 1000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2785 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
GARANTII 5A LS PIIRANGUTA
Kehtiv tehasegarantii 11/2026 läbisõidupiiranguta.Citroëni tasuta autoabi teenus kehtib sõiduki garantiiperioodi jooksul.
2+3 istmetega N1 kategooria kaubik.
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 472 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Renault Captur
2019, 101 238 km
12 799 €
147 €/month
Peugeot Partner
2019, 152 000 km
12 900 €
144 €/month
Citroën C5 Aircross
2019, 220 000 km
12 999 €
154 €/month
Škoda Octavia
2020, 200 496 km
13 299 €
158 €/month
Škoda Karoq
2020, 213 600 km
13 900 €
156 €/month
Audi A3
2019, 196 000 km
14 450 €
171 €/month