Volvo V50 Momentum
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 12.2006 · Itālija | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.4, 132 kW D5244T8 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | YV1MW774972303761 | ||||||
| Reg. nr. | 005BGK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: vadītāja un pasažiera drošības spilvens, iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Imobilizators
- Bremzes
- Signalizācijas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole, gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, ar atmiņu
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: aiz
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, sporta stūre
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Rullveida žalūzijas uz aizmugurējā loga
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Rokas bremzes svira: ādas pārklājums
- Informācijas panelis: ādas pārklājums
- Virsraksts: spilgts, tekstils
- Pusādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- DAB radio
- Automašīnas dators
- CD atskaņotājs
Lukturi
- Miglas lukturi
- Priekšējo lukturu mazgātāji
- Āra apgaismojums ar regulējamu dizainu
Riepas un diski
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.4 l |
| Cubic capacity: | 2400 cm³ |
| Power: | 132 kW |
| City fuel cons.: | 9.7 l/100 km |
| Highway: | 5.5 l/100 km |
| Average: | 7 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 60 l |
| CO₂ emission: | 184 g/km |
| Maximum speed: | 225 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Krāsa: | Zaļš |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4514 mm |
| Width: | 1770 mm |
| Height: | 1432 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1536 kg |
| Technical max. mass: | 2020 kg |
| Load bearing capacity: | 484 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2640 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Volvo V50 Momentum 2.4 D5 132kW
Volvo V50 Momentum 2.4 D5 132kW Automaat Registreerimistasu makstud.
Võimas D5 mootor ja automaatkast töötavad sujuvalt, auto igapäevaselt kasutuses ning sõidab probleemideta.
Püsikiiruse hoidja
Konditsioneer
Vihmasensor
Istmesoojendused
Elektrilised istmed 3 mälupositsiooniga
Motor vehicle tax
Annual tax: 87 €
Registration fee: 365 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
MOGO autolaen