Ford Ranger XLT
| Condition | New |
| Model year | 2023 |
| Body type | Pickup, DOUBLE CAB |
| Fuel | Diesel |
| Engine | 2.0, 125 kW |
| CO₂ | 230 g/km |
| Color | Metallikvärv Blue Lightning |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four-wheel drive |
The listing has been archived
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 2000 cm³ |
| Power: | 125 kW |
| CO₂ emission: | 230 g/km |
Body and seats
| Body type: | Pickup |
| Vehicle type: | Van |