Toyota Proace Verso Shuttle Nord
| Condition | New |
| Body type | 5 doors, 9 seats |
| Fuel | Diesel |
| Engine | 2.2, 132 kW |
| Color | Gray - Titanium Grey |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front-wheel drive |
The listing has been archived
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 2.2 l |
| Cubic capacity: | 2184 cm³ |
| Power: | 132 kW |
Body and seats
| Color: | Gray |
| Seats: | 9 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 5331 mm |
| Width: | 1924 mm |
| Height: | 1910 mm |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Wheelbase: | 3275 mm |