Laika Kosmo L319
|
|||||||
| Condition | New | ||||||
| Initial reg. | 2026 | ||||||
| Mileage | 50 km | ||||||
| Body type | 3 doors, 4 seats | ||||||
| Fuel | Diesel | ||||||
| Engine | 2.2, 103 kW | ||||||
| CO₂ | 256 g/km | ||||||
| Color | White | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Front-wheel drive | ||||||
| Warranty | jah | ||||||
| VIN | ZFA250007SMB18272 | ||||||
Equipment
Safety and Security
- Power steering
- Airbags
- ISOFIX child seat attachment: rear
- Additional brake light
- ABS brakes
- Auto Hold function
- Automatic braking system
- Vehicle Stability Control
- Lane Keep Assist
- Traction Control System
- Traffic Sign Recognition and Display
- Electronic Parking Brake
- Immobiliser
- Electronic Brakeforce Distribution
- Automatic Emergency Braking
Comfort
- Noise-reducing glass
- Cooled glovebox
- 12V power outlet
- Climate control: automatic climate control
- Exterior mirrors: electric, heated
- Cruise control: adaptive
- Parking camera
- Virtual cockpit
- Wireless phone charging
- Adjustable steering column
- Steering wheel: multifunctional, leather-wrapped
- Height-adjustable seats
- Lumbar-adjustable backrest
- Front armrest
- Power windows
- Sun visor mirrors
- Start-stop system
- Outside temperature display
- Rain sensor
- Central locking: with remote
Interior
- Seat back pockets
- Floor mats: textile
- Cup holders
- Nahkpolster
Multimedia
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigation system
- Hands-free system
- Trip computer
- Stereo: mp3 mängija
- Speakers
Lights
- Low beam headlights: led
- High beam headlights: led
- Daytime running lights: led
- Fog lights
- Rear lights: led
- Automatic daytime running light activation
Tires and Rims
- Summer tires
- Alloy wheels
Other
- Side steps
- Safety pakett: elektriline seisupidur, TPMS (rehvirõhu jälgimissüsteem), elektrooniliselt juhitav kliimaseade õietolmufiltriga, nutitelefoni induktiivne laadimisfunktsioon, digitaalne näidikutepaneel 7-tollise TFT-värvilise ekraanina, täis-LED-esituled
- alkett "Comfort Kosmo L": puidust duširuumi jalus, kabiini vaip, õhupuhasti köögis, isoleeritud reoveepaak, soojendusega reoveepaak, integreeritud Skyview kabiin, magamistoa seinad kaetud kunstnahaga, köögis väljatõmmatavad korvid ja nagid, Premium XL elutoauks (aken, kuloo, prügikast, gaasiamortisaatoriga), parkimiskaamera ettevalmistus
- Multimeedia pakett: 9" multimeedia, DAB raadio, parkimiskaamera, matkaauto navigatsioon
- 2 Isofix kinnitust teises reas
- Truma Combi 6E (6kw gaasiküte + 1,8kw elektriküte)
- Elutoas televiisorihoidja LCD/LED-ekraanid kuni 32"
- Mööbli disain "Forest Green + Stone Grey"
- Polster "Firenze" kunstnahk
- Seljatoed "Modena"
- Külmakindel WC-kassett 18L
- Isoleeritud soojendusega ja reoveepaak 90L
- Mugavad ja kvaliteetsed madratsid eemaldatava ja pestava kattega
- Polsterdatud ja valgustatud tagumise voodipeats
- Tagumiste voodite mõõdud: 200x80cm / 195x80cm
- Esimese voodi mõõdud: 200x140cm, elektriliselt langetatav
- Vaikselt sulguvad sahtlid, kandejõud 15kg
- TV pistik 1tk, USB pistikud 4tk, 12V pistikud 2tk,230 V pistikud 3tk
- LED välis- ja sisevalgustus
- Reguleeritavad lugemislambid
- Automaatne 18 A akulaadija
- Elutoa aku (95 Ah)
- Kriimustus- ja sõrmejäljekindel köögi- ja lauaplaadid (Fenix) Antikondentsivastased seinad
- Reguleeritava kõrgusega pööratavad kapteniistmed
- Premium XL eluruumi uks (pimendava kardinaga + sääsevõrk)
- Elutoas katuseluuk 700 x 500mm, 400 x 400mm 3tk
- Gaasiballooni kamber 2x 11kg balloonile
- Garaaz mõõtudega 218x120x112cm, uksed: 95x110cm / 75x80cm
- Garaaž maksimaalse kandevõimega 150 kg, madala põrandaga, libisemisvastase kattega garaaž
- Garaažis: pistikupesa, valgustus, reguleeritavad veokonksud
- Sein / katus / põrand (paksus): 34 / 34 / 41mm.
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 2.2 l |
| Cubic capacity: | 2184 cm³ |
| Power: | 103 kW |
| Average: | 9.7 l/100 km |
| CO₂ emission: | 256 g/km |
Body and seats
| Color: | White |
| Seats: | 4 tk |
| Doors: | 3 tk |
| Sleeping places: | 4 tk |
| Length: | 6958 mm |
| Width: | 2325 mm |
| Height: | 2900 mm |
| Vehicle type: | Campervan |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2996 kg |
| Technical max. mass: | 3500 kg |
| Load bearing capacity: | 504 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3800 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 948 €
Registration fee: 7365 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Coop Pank Car Leasing
Full-service leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.