Laika Kosmo L 319
|
|||||
| Condition | New | ||||
| Initial reg. | 2026 | ||||
| Mileage | Service Book |
||||
| Body type | 3 doors, 5 seats | ||||
| Fuel | Diesel | ||||
| Engine | 2.2, 103 kW | ||||
| CO₂ | 246 g/km | ||||
| Color | White | ||||
| Transmission | Manual | ||||
| Drivetrain | Front-wheel drive | ||||
| VIN | ZFA250002SMB18289 | ||||
Terms and conditions
| 01.06-31.07 | 01.08-31.10 | 01.11-31.05 | |
|---|---|---|---|
| 3-7 päeva | 195 €/päev | 195 €/päev | 165 €/päev |
| 8-14 päeva | 186 €/päev | 186 €/päev | 157 €/päev |
| 15+ päeva | 177 €/päev | 170 €/päev | 147 €/päev |
Hinnad on esitatud ilma käibemaksuta. Hindadele lisandub käibemaks. Hinnad on indikatiivsed ning lõplik pakkumine võib erineda. Parima võimaliku pakkumise saamiseks soovitame saata päringu.
Equipment
Safety and Security
- Power steering
- Airbags
- ISOFIX child seat attachment: rear
- Additional brake light
- ABS brakes
- Auto Hold function
- Automatic braking system
- Vehicle Stability Control
- Lane Keep Assist
- Lane Change Assist
- Traction Control System
- Traffic Sign Recognition and Display
- Driver Drowsiness Detection System
- Electronic Parking Brake
- Immobiliser
- Electronic Brakeforce Distribution
- Automatic Emergency Braking
Comfort
- Noise-reducing glass
- 12V power outlet
- Sunroof
- Climate control: automatic climate control
- Exterior mirrors: electric, heated
- Cruise control: adaptive
- Virtual cockpit
- Wireless phone charging
- Adjustable steering column
- Steering wheel: multifunctional, leather-wrapped
- Height-adjustable seats
- Lumbar-adjustable backrest
- Front armrest
- Power windows
- Start-stop system
- Outside temperature display
- Rain sensor
- Central locking: with remote
Interior
- Seat back pockets
- Floor mats: textile
- Cup holders
- Gear shift knob: leather-wrapped
- Nahkpolster
Multimedia
- Trip computer
- Speakers
Lights
- Fog lights
- Rear lights: led
- Automatic daytime running light activation
Tires and Rims
- Summer tires
- Alloy wheels
Other
- Cargo securing hooks
- C24 5 istekoht
- "Safety" pakett: FBC koos jalakäija tuvastamisega+ vihma- ja valgusanduritega + sõiduraja hoidmise abisüsteemiga + liiklusmärkide tuvastussüsteemiga + juhi unisuse tuvastamise süsteemiga + adaptiivne püsikiisusehoidja
- "Comfort! pakett: puidust duširuumi jalus, kabiini vaip, õhupuhasti köögis, isoleeritud reoveepaak, soojendusega reoveepaak, integreeritud Skyview kabiin, magamistoa seinad kaetud kunstnahaga, köögis väljatõmmatavad korvid ja nagid, Premium XL elutoauks (aken, kuloo, prügikast, gaasiamortisaatoriga), parkimiskaamera ettevalmistus
- Pakett "Lounge": elektriline käsipidur, TPMS (rehvirõhukontroll), automaatne kliimaseade, wireless telefonilaadija, 7" digitaalne näidikutepaneel
- Magamistoa tagumised seinad on kaetud eco-nahaga
- Väljatõmmatavad korvid ja riiulid köögis
- 5- magamiskoht
- Elektriliselt langetatav voodi elutoas
- 2x Isofix teises istmereas
- TV hoidja elutoas
- Polster: econahk "Udine"
- Padjad "Umbria"
- Truma DuoControl + EisEX (sulatus seade)
- Multimeedia + parkimiskaamera
- 24" SmartTV (Android)
- TrioGas andur (põrand, lagi)
- THULE 4m markiis
- Päikesepaneel BÜTTNER ELEKTRONIK PowerLine MT 210
- LED esituled.
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 2.2 l |
| Cubic capacity: | 2184 cm³ |
| Power: | 103 kW |
| Average: | 9.4 l/100 km |
| CO₂ emission: | 246 g/km |
Body and seats
| Color: | White |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 3 tk |
| Sleeping places: | 5 tk |
| Length: | 6958 mm |
| Width: | 2325 mm |
| Height: | 2900 mm |
| Vehicle type: | Campervan |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 3042 kg |
| Technical max. mass: | 3500 kg |
| Load bearing capacity: | 458 kg |
| Wheelbase: | 4100 mm |
| Number of axles: | 2 |