C20 – Kompaktne autoveohaagis maksimaalse...
|
|||||||
| Condition | New | ||||||
| Body type | Turatello C Series | ||||||
Technical details
Body and seats
| Length: | 6300 mm |
| Width: | 2100 mm |
| Height: | 2200 mm |
| Vehicle type: | Trailer |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 880 kg |
| Technical max. mass: | 2000 kg |
| Load bearing capacity: | 1120 kg |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
C20 – Kompaktne autoveohaagis
C20 – Kompaktne autoveohaagis maksimaalse kaitsegaC20 on meie autoveohaagiste seeria kõige kompaktsem mudel — ideaalne tasakaal manööverdusvõime ja praktilisuse vahel. Sobib suurepäraselt võidusõiduauto või kergema tänavaauto transportimiseks, pakkudes samal ajal piisavalt avarat siseruumi ning täielikku kaitset ilmastiku ja kõrvaliste pilkude eest.
C20 on loodud turvaliseks ja mugavaks kasutamiseks, tagades, et sinu sõiduk jõuab sihtkohta kindlalt ja kaitstult.
Standardvarustuses:
Kallutatav laadimissüsteem
Pehmendusega tagumine ramp
Kahepoolsed küljeuksed
Tagumised tugirattad
Varuratas
Lisavarustusena saadaval:
Näiteks: 5,9 m kasuliku sisepikkusega XL-versioon, juurdepääsuuks, elektrivints, sise-LED-valgustus, valuveljed ja palju muud vastavalt kliendi soovile!
Hind sisaldab transporti Eesti ja registreerimist.
Tarneaeg 2 kuud.
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Full-service leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.