Üheteljeline kaubahaagis – praktiline,...
|
|||||||
| Condition | New | ||||||
| Body type | Turatello Cube Model | ||||||
Technical details
Body and seats
| Length: | 2940 mm |
| Width: | 1520 mm |
| Height: | 1800 mm |
| Vehicle type: | Trailer |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 380 kg |
| Technical max. mass: | 1000 kg |
| Load bearing capacity: | 620 kg |
| Number of axles: | 1 |
Additional information
Turatello Cube Model
Üheteljeline kaubahaagis – praktiline, vastupidav ja kohandatavMitmekülgne ja töökindel üheteljeline haagis, mis sobib ideaalselt mootorrataste, kardisõidukite, mööbli, küttepuude, pagasi ja muu vajaliku transportimiseks. Saadaval kahes täismassis — 750 kg või 1000 kg — vastavalt teie vajadustele.
Haagis on projekteeritud ja toodetud meie Padua tehases. Konstruktsioon on valmistatud tsingitud toruterast, mis on keevitatud ja kvaliteetselt värvitud, tagades pika kasutusea ja vastupidavuse. Kasti osa on valmistatud soojustatud klaaskiust sandwich-paneelidest (matkaauto tüüpi lahendus) ning viimistletud anodeeritud alumiiniumprofiilidega — kerge, tugev ja ilmastikukindel.
Varustuses on 13-tollised rattad, varuratas ning tugijalg. Põhi on valmistatud kvaliteetsest veekindla kattega vineerist. Haagisel on AL-KO mehhanismidega torsioonvedrustusega telg ning inerts-pidurisüsteem, mis tagab turvalise ja stabiilse sõidu.
Võimalik tellida erilahendusi:
Kohandame uksi, rampe, kasti kõrgust ja mõõtmeid vastavalt kliendi soovidele.
Hind sisaldab transporti Eesti ja registreerimist.
Tarneaeg 2 kuud.
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO Car Loan
Full-service leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.