Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Petrol |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 2000 cm³ |
| Power: | 135 kW |
| CO₂ emission: | 152 g/km |
Body and seats
| Color: | Gray |
| Body type: | Wagon |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 4 tk |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Technical max. mass: | 0 kg |
Similar offers
BMW 520
2014, 206 334 km
13 399 €
163 €/month
Chrysler 300C
2012, 284 081 km
12 400 €
151 €/month
Mercedes-Benz CLA 180
2013, 247 000 km
12 950 €
157 €/month
BMW 228
2014, 220 456 km
13 500 €
164 €/month
Mercedes-Benz C 180
2014, 152 000 km
13 900 €
169 €/month
BMW 535
225 000 km
13 999 €
170 €/month