Mercedes-Benz GL 350
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 04.2010 · Italy | ||||||
| Mileage | 298 500 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 doors, 7 seats | ||||||
| Fuel | Diesel | ||||||
| Engine | 3.0, 165 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Four-wheel drive | ||||||
| VIN | WDC1648221A544330 | ||||||
| Reg. nr. | 475HZJ | ||||||
| Vehicle inspection | 31.10.2025 | ||||||
Equipment
- kliimaautomaatik
- roolivõimendi
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- turvapadi
- turvakardinad
- peatoed
- immobilisaator
- signalisatsioon
- lisapidurituli
- stabiilsuskontroll
- pidurdusjõukontroll
- veojõukontroll
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- udutuled
- tulede korrektor
- Xenon
- LED
- esitulede pesurid
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- suverehvid
- valuveljed
- reguleeritav roolisammas
- multifunktsionaalne rool
- nahkkattega rool
- stereo (USB pesaga, originaal)
- ekraan (ees, taga)
- navigatsiooniseade
- autokompuuter
- topsihoidjad
- nahkpolster
- elektriliselt reguleeritavad istmed
- istmesoojendused
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga (laekaga)
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- elektrilised välispeeglid (soojendusega)
- 4x elektrilised akende tõstukid
- toonitud klaasid
- katuseluuk (klaasist, elektriline)
- püsikiiruse hoidja
- peeglid päikesesirmides
- parkimisandurid
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- karterikaitse
- astmelauad
- õhkvedrustus
- pakiruumi avamine elektriliselt
- pagasikate
- katusereelingud
- tagaklaasi soojendus
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi puhasti
- VÄGA ILUS JA HEAS KORRAS 7-KOHALINE MAASTUR! JUST LÄBINUD ITAALIAS ÜLEVAATUSE (10.24)
- VAHETUSEKS JA SISSEMAKSUKS SOBIB KA TEIE AUTO! AASTAMAKSE 159 KOKKULEPPEL! MOBILSTAR.EE
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2987 cm³ |
| Power: | 165 kW |
| City fuel cons.: | 12 l/100 km |
| Highway: | 8.2 l/100 km |
| Average: | 9.6 l/100 km |
| CO₂ emission: | 253 g/km |
| Maximum speed: | 210 km/h |
Body and seats
| Color: | White |
| Body type: | Wagon |
| Seats: | 7 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 5351 mm |
| Width: | 1975 mm |
| Height: | 1950 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2505 kg |
| Technical max. mass: | 3250 kg |
| Load bearing capacity: | 745 kg |
| Weight of road train: | 6750 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3075 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Eestis arvelToodud riigist: Itaalia
Sõiduki asukoht: Tartu, Eesti
VÄGA ILUS JA HEAS KORRAS 7-KOHALINE MAASTUR! JUST LÄBINUD ITAALIAS ÜLEVAATUSE(10.24) VAHETUSEKS JA SISSEMAKSUKS SOBIB KA TEIE AUTO! AASTAMAKSE 159 EURI
MOBILSTAR.EE
Motor vehicle tax
Annual tax: 160 €
Registration fee: 1122 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO Car Loan
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.