John Deere 6140R
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | · Estonia | ||||||
| Töötunnid | 11905 h | ||||||
| Body type | 2 doors, 2 seats | ||||||
| Fuel | Diesel | ||||||
| Engine | 6.8, 118 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Four-wheel drive | ||||||
| VIN | 1L06140RTEU790442 | ||||||
| Vehicle inspection | 31.03.2025 | ||||||
Equipment
- Diferentsiaalilukk: jah
- Elektro-hüdrauliline reevers: jah
- Esisilla vedrustus: jah
- Hüdrauliline haagise pidur: jah
- Porilauad: jah
- Kabiini vedrustus: jah
- Juhiistme õhkvedrustus: jah
- Püsikiiruse hoidja: jah
- Pöörlev vilkur: jah
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 6.8 l |
| Cubic capacity: | 6788 cm³ |
| Power: | 118 kW |
Body and seats
| Color: | Green |
| Seats: | 2 tk |
| Doors: | 2 tk |
| Length: | 5330 mm |
| Width: | 2550 mm |
| Height: | 3250 mm |
| Vehicle category: | T5 |
| Vehicle type: | Other |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 8800 kg |
| Technical max. mass: | 10800 kg |
| Load bearing capacity: | 2000 kg |
| Max braked trailer weight: | 33000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 3000 kg |
| Wheelbase: | 2765 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
TraktoridReg. nr: 2375TH
Üldine seisund: Hea
Mootori tootja: John Deere
Mootori töömaht: 6788 cm³
Silindrid: 6
Maksimaalne kiirus: 53 km/h
: 540/540E/1000
Hüdraulika võimsus: 110 l/min
Hüdraulika funktsioonide arv: 8
Rehvimõõt 1. sild: 480/70R24
Rehvijääk 1. sild: 10 %
Rehvimark 1.sild: BKT
Vedav: jah
Rehvimõõt 2. sild: 580/70R38
Rehvijääk 2. sild: 60 %
Rehvimark 2.sild: BKT
Transpordi pikkus: 5330 mm
Transpordi laius: 2550 mm
Transpordi kõrgus: 3250 mm
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point