Volkswagen Touran
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 05.2016 · Germany | ||||||
| Mileage | 156 700 km | ||||||
| Body type | Minivan, 5 doors, 7 seats | ||||||
| Fuel | Diesel | ||||||
| Engine | 1.6, 81 kW | ||||||
| Transmission | Manual | ||||||
| Drivetrain | Front-wheel drive | ||||||
| VIN | WVGZZZ1TZGW587439 | ||||||
Equipment
- konditsioneer
- roolivõimendi
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- turvapadi
- elektrooniline seisupidur
- lisapidurituli
- veojõukontroll
- turvavööde eelpingutid esiistmetel
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus (taga)
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- jahutusega kindalaegas
- udutuled (eesmised, tagumine)
- tulede korrektor
- esitulede pesurid
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- kurvituled
- talverehvid (lamellrehvid)
- valuveljed
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- multifunktsionaalne rool
- stereo (CD, USB pesaga, originaal)
- CD Box
- DVD
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade
- autokompuuter
- autotelefon
- käed vabad süsteem
- GSM antenn
- iluliistud salongis
- taskud esiistmete seljatugedes
- jalamatid
- topsihoidjad (ees, taga)
- Alcantara poolnahkpolster
- 2x istmesoojendused
- reguleeritava kumerusega seljatugi (kõrvalistuja iste, juhiiste)
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- elektrilised välispeeglid (soojendusega, kokkuklapitavad, mäluga)
- 4x elektrilised akende tõstukid
- toonitud klaasid
- püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev)
- eraldi kliimaseade tagaistmetele
- parkimisandurid (ees, taga)
- parkimiskaamera
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- 12v pistikupesad
- pagasikate
- katusereelingud
- pagasi võrk pakiruumis
- tagaklaasi soojendus
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi puhasti
- KORRALIK ILUS AUTO HAMMASRIHM
- RULLIKUD
- VEEPUMP
- FILTRID
- ÕLI VAHETATUD 156700 JUURES PAIGALTATUD UUS AGM AKU
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1598 cm³ |
| Power: | 81 kW |
| City fuel cons.: | 5.3 l/100 km |
| Highway: | 3.9 l/100 km |
| Average: | 4.4 l/100 km |
| CO₂ emission: | 116 g/km |
Body and seats
| Color: | Black |
| Body type: | Minivan |
| Seats: | 7 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 4527 mm |
| Width: | 1829 mm |
| Height: | 1628 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1583 kg |
| Technical max. mass: | 2280 kg |
| Load bearing capacity: | 697 kg |
| Weight of road train: | 3815 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2786 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Toodud riigist: SaksamaaSõiduki asukoht: Tartu, Eesti
KORRALIK ILUS AUTO;
HAMMASRIHM,RULLIKUD,VEEPUMP,FILTRID,ÕLI VAHETATUD 156700 JUURES;
PAIGALTATUD UUS AGM AKU;
EURO 6 ;
VAHETUSVÕIMALUS ODAVAMA SÕIDUKIVASTU
Motor vehicle tax
Annual tax: 157 €
Registration fee: 508 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.