Hyundai Tucson
| Condition | Used |
| Initial reg. | 04.2024 |
| Body type | SUV, 5 doors, 5 seats |
| Fuel | Plug-in hybrid (petrol/electric) |
| Engine | 1.6, 195 kW |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four-wheel drive |
| Vehicle inspection | 24.04.2028 |
The listing has been archived
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Plug-in hybrid (petrol/electric) |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1598 cm³ |
| Power: | 195 kW |
| CO₂ emission: | 31 g/km |
Body and seats
| Color: | White |
| Body type: | SUV |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Vehicle type: | Car or SUV |