Mercedes-Benz GLC 300 d 4Matic Coupe AMG
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 02.2020 · Finland | ||||||
| Mileage | 138 000 km | ||||||
| Body type | Sedan, 5 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Diesel | ||||||
| Engine | 2.0, 180 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Four-wheel drive | ||||||
| VIN | WDC2533191F677178 | ||||||
Inspected vehicle
Equipment
AUDIO, VIDEO, KOMMUNIKATSIOON
- stereo (originaal)
- helivõimendi
- kõlarid
- Apple CarPlay
- Android Auto
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade (kaardiga, hääljuhtimisega)
- autokompuuter
- autotelefon
- käed vabad süsteem
SISUSTUS
- iluliistud salongis
- taskud esiistmete seljatugedes
- jalamatid
- topsihoidjad
- tume laepolster
MUU VARUSTUS
- start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi soojendus
- aknapesupihustite sulatus
- pagasikate
- kaubakinnituse konksud
- veokonks (elektriline)
TULED
- LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled)
- kurvituled
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- kaugtulede ümberlülitamise assistent
- udutuled (tagumine)
- valgustuspakett
MUGAVUSVARUSTUS
- elektrilised välispeeglid (soojendusega)
- 4x elektrilised akende tõstukid
- võtmeta käivitus
- püsikiiruse hoidja
- pakiruumi avamine elektriliselt (puldist)
- peeglid päikesesirmides
- valgustusega
- automaatselt tumenevad peeglid (sees)
- kohtvalgustid
- parkimisandurid (ees, taga)
- parkimiskaamera
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- digitaalne näidikutepaneel
TURVA- JA OHUTUSVARUSTUS
- roolivõimendi (kiirustundlik)
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- turvapadi
- turvakardinad
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- signalisatsioon
- immobilisaator
- stabiilsuskontroll
- pidurdusjõukontroll
- veojõukontroll
- liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- lisapidurituli
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- turvavööde eelpingutid esiistmetel
ROOL
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- multifunktsionaalne rool
- nahkkattega rool
- käiguvahetus roolilt
ISTMED
- poolnahkpolster
- elektriliselt reguleeritavad istmed
- istmed reguleeritava kõrgusega
- 2x istmesoojendused
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga
REHVID JA VELJED
- talverehvid
- valuveljed
- rehvirõhu kontrollsüsteem
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1950 cm³ |
| Power: | 180 kW |
| CO₂ emission: | 182 g/km |
Body and seats
| Color: | Blue |
| Body type: | Sedan |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 4751 mm |
| Width: | 1929 mm |
| Height: | 1571 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1875 kg |
| Technical max. mass: | 2530 kg |
| Load bearing capacity: | 655 kg |
| Weight of road train: | 5130 kg |
| Max braked trailer weight: | 2500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2873 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Sõidukile kehtib CarProf Standart Garantii 6 kuud / 3000 km.Autole teostatud müügieelne ettevalmistus.
Vahetuseks või sissemaksuks sobib Teie praegune sõiduk!
Rohkem infot auto liikluseajaloo kohta leiate Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehel www.lkf.ee.
Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Motor vehicle tax
Annual tax: 439 €
Registration fee: 1383 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Mercedes-Benz GLC 300
2020, 125 940 km
34 400 €
393 €/month
Mercedes-Benz GLC 220
2019, 182 300 km
29 900 €
353 €/month
BMW 320
2019, 91 500 km
34 400 €
368 €/month
Hyundai Santa Fe
2021, 116 682 km
34 900 €
374 €/month
Land Rover Discovery
2018, 145 000 km
35 000 €
399 €/month
BMW X6
2018, 197 000 km
35 000 €
412 €/month