Audi A4
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 02.2014 · Germany | ||||||
| Mileage | 199 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Diesel | ||||||
| Engine | 2.0, 130 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Front-wheel drive | ||||||
| VIN | WAUZZZ8KXEA116750 | ||||||
Equipment
- kliimaautomaatik
- roolivõimendi
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- turvapadi
- lisapidurituli
- veojõukontroll
- turvavööde eelpingutid esiistmetel
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus (taga)
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- udutuled (eesmised, tagumine)
- tulede korrektor
- Xenon (lähituled, kaugtuled)
- esitulede pesurid
- LED (päevatuled, tagatuled)
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- valuveljed
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- multifunktsionaalne rool
- stereo (CD, mälukaardi pesaga, originaal)
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade
- autokompuuter
- autotelefon
- käed vabad süsteem
- GSM antenn
- iluliistud salongis
- jalamatid
- topsihoidjad (ees)
- veluurpolster
- reguleeritava kumerusega seljatugi (kõrvalistuja iste, juhiiste)
- 2x istmesoojendused
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- elektrilised välispeeglid (soojendusega)
- 4x elektrilised akende tõstukid
- toonitud klaasid
- püsikiiruse hoidja
- uste sisevalgustus
- parkimisandurid (ees, taga)
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- 12v pistikupesad
- pagasikate
- Chrome katusereelingud
- veokonks
- tagaklaasi soojendus
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi puhasti
- VAHETUS VÕIMALUS ODAVAMA SÕIDUKIVASTU TEOSTATUD HOOLDUS KORRALIK AUTO REGISTREERIMINE KOKKULEPPEL
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1968 cm³ |
| Power: | 130 kW |
| City fuel cons.: | 5.6 l/100 km |
| Highway: | 4.5 l/100 km |
| Average: | 4.9 l/100 km |
| CO₂ emission: | 129 g/km |
Body and seats
| Color: | Black |
| Body type: | Wagon |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 4825 mm |
| Width: | 1826 mm |
| Height: | 1463 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1650 kg |
| Technical max. mass: | 2145 kg |
| Load bearing capacity: | 495 kg |
| Weight of road train: | 3915 kg |
| Max braked trailer weight: | 1700 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2817 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Toodud riigist: SaksamaaSõiduki asukoht: Tartu, Eesti
Motor vehicle tax
Annual tax: 127 €
Registration fee: 372 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO Car Loan
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.