Škoda Kodiaq
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 01.2022 · Germany | ||||||
| Mileage | 147 277 km | ||||||
| Body type | Urban SUV, 4/5 ust, 5 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Diesel | ||||||
| Engine | 2.0, 147 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Four-wheel drive | ||||||
| VIN | TMBLN7NS8N8506606 | ||||||
Equipment
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Ajam / Vedrustus
- 4Motion
Turva- ja ohutusvarustus
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESC stabiilsuskontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Kesklukustus puldiga
- Vihmasensor
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Kiiruse piiraja
- Rest Assist (väsimuse tuvastamine)
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Kaugtulede juhtseade "Light Assist"
- Dünaamiline liiklusmärkide ekraan
- Parkimisandurid ees ja taga
- Paralleel- ja põikparkimisabiline „Park Assist“
- Start-Stop system
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Nahkkattega käigukanginupp
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Tagaklaasi soojendus
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Soojendusega rool
- Partial leather
- Konditsioneer
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Rehviparanduskomplekt
- Turvapoldid
Tuled
- Udutuled ees
- Udutuled taga
- Esitulede pesurid
- Eraldi päevatuled
- LED esituled
- LED tagatuled
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- AUX-IN-liides
- USB liides
- Navigatsiooniseade
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- Aktiivne teabeekraan
- USB-C input
- Wireless phone charger
Istmed
- Nahkpolster
- Comfort istmed
- Istmesoojendused ees
- Elektriliselt reguleeritavad istmed mäludega
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Garantii
- Metallikvärv
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1968 cm³ |
| Power: | 147 kW |
| CO₂ emission: | 166 g/km |
Body and seats
| Color: | Blue |
| Body type: | Urban SUV |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 4697 mm |
| Width: | 1882 mm |
| Height: | 1681 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1767 kg |
| Technical max. mass: | 2410 kg |
| Load bearing capacity: | 643 kg |
| Weight of road train: | 4710 kg |
| Max braked trailer weight: | 2300 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2788 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
The vehicle is delivered upon order, delivery time from 3 days.The price includes transportation, registration. The price does not include registration fee (car tax).
Motor vehicle tax
Annual tax: 369 €
Registration fee: 1390 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Škoda Kodiaq
2022, 227 712 km
27 998 €
312 €/month
Škoda Kodiaq
2022, 138 000 km
31 688 €
339 €/month
Škoda Kodiaq
2021, 129 000 km
31 800 €
340 €/month
Škoda Kodiaq
2021, 123 783 km
34 403 €
369 €/month
Volkswagen Tiguan
2022, 114 846 km
28 990 €
311 €/month
Kia Sorento
2020, 192 337 km
29 350 €
347 €/month