Nissan Townstar N-Connecta
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 11.2023 · Estonia | ||||||
| Mileage | 2 350 km | ||||||
| Body type | Van L2, 4 doors, 2 seats | ||||||
| Fuel | Electric | ||||||
| Engine | 51 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Front-wheel drive | ||||||
| VIN | VNVNFK00071265452 | ||||||
| Reg. nr. | 890VLM | ||||||
| Vehicle inspection | 30.11.2026 | ||||||
Equipment
- 16" täiskilp (terasveljed)
- EVSE laadimiskaabel
- Mode-3 (tüüp 2) laadimiskaabel
- Vahelduvvooluga 22 kW laadimine
- Alalisvooluga 80 kW kiirlaadimine, CCS
- Aku jahutamine ja kütmine
- Soojuspump
- Tagurdamisel hoiatussignaal
- Parempoolne liuguks ilma aknata
- Tagumised 180° avanevad akendeta paarisuksed
- LED-päevasõidutuled
- Eesmised udutuled
- Elektriliselt reguleeritavad lainurk- küljepeeglid, soojendusega
- Automaatselt kokkuklapitavad küljepeeglid
- Musta värvi küljepeeglid ja põrkerauad
- Soojendusega esiistmed (juht ja kaassõitja)
- Reguleeritava kõrgusega juhiiste koos käe- ja nimmetoega
- Reguleeritava kõrgusega kaassõitjaiste
- DAB, raadio, USB
- 4,2-tolline TFT universaalnäidik
- NissanConnecti teabe- ja meelelahutussüsteem 8-tollise puuteekraaniga
- NissanConnect Services
- ISOFIX istmed
- Panipaiga ja käetugedega keskkonsool
- Praktiline sahtel
- Nahkkattega rool
- Automaatne kliimaseade
- Kesklukustus
- Püsikiirusehoidja koos kiirusepiirikuga
- Vihmaanduriga automaatsed klaasipuhastid
- Intelligentne võti
- Ühe puutega liigutatavad eesmised küljeaknad
- Nutitelefonihoidik
- Elektriline seisupidur
- Juhi ja kaassõitja turvapadi
- Juhi- ja kaassõitja eesmised ja külgmised turvapadjad ning turvakardinad
- Juhi ja kaassõitja turvavöö kinnitamise meeldetuletus
- Hädaabikõne
- Pimeala jälgimise süsteem
- Liiklusmärkide tuvastamine
- Juhi väsimuse hoiatussüsteem
- Automaatpidurdus hädaolukorras linnas / jalgratturite ja jalakäijate tuvastamisel / öösel
- Nõlvaltstardi abi
- Ilma aknata vahesein
- Laadimisala LED-valgustus
- 12 V pistikupesa kaubaruumis
- Rehviparanduskomplekt
- Rehvirõhu jälgimise süsteem
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Electric |
| Power: | 51 kW |
Body and seats
| Color: | White |
| Seats: | 2 tk |
| Doors: | 4 tk |
| Length: | 4910 mm |
| Width: | 1859 mm |
| Height: | 1808 mm |
| Vehicle category: | N1 |
| Vehicle type: | Van |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1883 kg |
| Technical max. mass: | 2490 kg |
| Load bearing capacity: | 607 kg |
| Weight of road train: | 3990 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3100 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Motor vehicle tax
Annual tax: 30 €
Registration fee: 200 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Nissan Townstar
2023, 20 000 km
28 990 €
324 €/month
Volvo XC40
2022, 42 000 km
39 990 €
446 €/month
Toyota Proace
2025, 12 km
40 900 €
457 €/month
Renault Scenic
2024, 35 000 km
40 900 €
457 €/month
Peugeot 5008
2024, 25 769 km
43 900 €
430 €/month
Renault Scenic
2025, 15 142 km
44 990 €
502 €/month