Volkswagen Arteon
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 12.2022 · Germany | ||||||
| Mileage | 89 450 km | ||||||
| Body type | Wagon, 4/5 ust, 5 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Petrol | ||||||
| Engine | 2.0, 235 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Four-wheel drive | ||||||
| VIN | WVWZZZ3HZNE511107 | ||||||
Equipment
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Ajam / Vedrustus
- 4Motion
- Adaptiivveermik (DCC) koos sõidurežiimi valikuga
Turva- ja ohutusvarustus
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- Dünaamiline roolimehhanism
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvavööd koos pingutitega esiistmetel
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Vihmasensor
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Rest Assist (väsimuse tuvastamine)
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- HeadUp ekraan
- 360° kaamera
- Kaugtulede juhtseade "Light Assist"
- "Hädaabi"
- Dünaamiline liiklusmärkide ekraan
- Parkimisandurid ees ja taga
- Start-Stop system
- Lane Departure Warning
- Automated Parking
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
- Reguleeritav roolisammas
- Käiguvahetus roolilt
- Nahkkattega käigukanginupp
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Tagaklaasi soojendus
- Elektriliselt avanev tagaluuk
- Jalamatid tektiilist
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Panoraamkatus klaasist
- Soojendusega rool
- Insulated glass
- Dimming mirror
- Kindalaegas jahutusega
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Lamellrehvid
Tuled
- Eraldi päevatuled
- Matrix LED esituled
- IQ.VALGUS
- LED tagatuled
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- Navigatsiooniseade
- Bluetooth liides
- Programos ryšys
- Harman Kardon helisüsteem
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- USB-C input
- Wireless phone charger
Istmed
- Nahkpolster Alcantara
- Sportistmed
- Istmesoojendused ees ja taga
- Massaažifunktsiooniga juhiiste
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Veokonks
- Pagasikate
- Hooldusraamat
- Garantii
- Metallikvärv
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Petrol |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1984 cm³ |
| Power: | 235 kW |
| CO₂ emission: | 209 g/km |
Body and seats
| Color: | Blue |
| Body type: | Wagon |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 4869 mm |
| Width: | 1871 mm |
| Height: | 1438 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1861 kg |
| Technical max. mass: | 2290 kg |
| Load bearing capacity: | 429 kg |
| Weight of road train: | 4490 kg |
| Max braked trailer weight: | 2200 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2838 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 476 €
Registration fee: 2389 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volkswagen Arteon
2021, 241 063 km
20 799 €
233 €/month
Volkswagen Arteon
2022, 214 531 km
22 799 €
256 €/month
Volkswagen Arteon
2021, 124 691 km
24 360 €
263 €/month
Volkswagen Arteon
2022, 119 650 km
25 950 €
280 €/month
Volkswagen Arteon
2022, 175 000 km
26 500 €
312 €/month
Volkswagen Arteon
2022, 115 500 km
26 666 €
288 €/month