Renault Koleos
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 06.2021 · Estonia | ||||||
| Mileage | 86 729 km | ||||||
| Body type | Hatchback, 4/5 ust, 5 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Diesel | ||||||
| Engine | 2.0, 135 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Four-wheel drive | ||||||
| VIN | VF1RZG00667356716 | ||||||
| Reg. nr. | 900PPR | ||||||
| Vehicle inspection | 30.06.2027 | ||||||
Equipment
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Signalisatsioon mahuanduriga ja kaldeanduriga
- Vihmasensor
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- Kaugtulede juhtseade "Light Assist"
- Parkimisandurid ees ja taga
- Start-Stop system
- Digital driver display
- Lane Departure Warning
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Tagaklaasi soojendus
- Elektriliselt avanev tagaluuk
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Katuseluuk elektriline
- Katuseluuk klaasist
- Panoraamkatus klaasist
- Soojendusega rool
- Insulated glass
- Kliimaseade "Climatronic"
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Lamellrehvid
Tuled
- Udutuled taga
- LED esituled
- LED tagatuled
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- CD/MP3-taasesitus
- USB liides
- Navigatsiooniseade
- BOSE helisüsteem
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
Istmed
- Nahkpolster
- Comfort istmed
- Istmesoojendused ees
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Ventileeritavad istmed
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Lisagarantii
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1997 cm³ |
| Power: | 135 kW |
| CO₂ emission: | 180 g/km |
Body and seats
| Color: | Purple |
| Body type: | Hatchback |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 4672 mm |
| Width: | 1843 mm |
| Height: | 1673 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1939 kg |
| Technical max. mass: | 2333 kg |
| Load bearing capacity: | 394 kg |
| Weight of road train: | 4333 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2705 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 387 €
Registration fee: 1539 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Renault Koleos
2018, 205 774 km
14 990 €
178 €/month
Renault Koleos
2019
15 500 €
181 €/month
Renault Koleos
2021, 108 000 km
17 000 €
195 €/month
Renault Koleos
2021, 99 700 km
17 990 €
207 €/month
Renault Koleos
2021, 44 000 km
18 500 €
211 €/month
Renault Koleos
2018, 98 000 km
18 900 €
215 €/month