BMW 530 E
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 07.2020 · Belgium | ||||||
| Mileage | 192 000 km | ||||||
| Body type | Sedan, 4 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Plug-in hybrid (petrol/electric) | ||||||
| Engine | 2.0, 120 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Rear-wheel drive | ||||||
| VIN | WBA11AG060CE95574 | ||||||
| Reg. nr. | 866CDS | ||||||
| Vehicle inspection | 31.07.2027 | ||||||
Equipment
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Rulookardin tagaaknal
- Salongi eelsoojendus
- Automaatselt tumenevad peeglid
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Automaatse parkimise funktsioon
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- Info kuvamine esiklaasile
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Pakiruumi avamine elektriliselt
- Tagaklaasi soojendus
Ohutus ja turvalisus
- Automaatpidurdussüsteem
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Elektrooniline seisupidur
- Turvapadi
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pidurdusjõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Valgustuspakett
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Kõlarid
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
- GSM antenn
Interjöör
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Nahkkattega käigukanginupp
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Comfort istmed
- Katuseluuk
- 2x rulookardinad ustel
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
Muu
- Reisiarvesti
- Kaubakinnituse konksud
- Välistemperatuuri näidik
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- Apple CarPlay
- Android Auto
- digitaalne näidikutepaneel
- telefoni juhtmevaba laadimine
- Active Guard
- Parking Assistance System Plus
- BMW Live Operating Area Professional
- Connected Package Professional
- Ambient Interior Light
- Extended Mirror Package
- Blow-By Heater
- Through-Loading System
- Roller Sun Visor
- Rear Lateral
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Plug-in hybrid (petrol/electric) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1998 cm³ |
| Power: | 120 kW |
| CO₂ emission: | 32 g/km |
| Maximum speed: | 235 km/h |
Body and seats
| Color: | Gray |
| Body type: | Sedan |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 4 tk |
| Length: | 4963 mm |
| Width: | 1868 mm |
| Height: | 1483 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1910 kg |
| Technical max. mass: | 2505 kg |
| Load bearing capacity: | 595 kg |
| Weight of road train: | 4205 kg |
| Max braked trailer weight: | 1700 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2975 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2027Toodud riigist: Belgia
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Väga heas seisukorras ning korrapäraselt hooldatud. Auto liigub erksalt ja sõidab hästi.
Viisakas välimus ja hästi hoitud salong teevad sellest väga hea valiku nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka nautimiseks.
Tule vaata oma silmaga üle ja tee proovisõit!
Registreermistasu on tasutud!
Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest.
FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Motor vehicle tax
Annual tax: 162 €
Registration fee: 553 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.