Škoda Kodiaq
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 12.2019 · Sweden | ||||||
| Mileage | 137 920 km | ||||||
| Body type | Wagon, 4/5 ust, 5 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Petrol | ||||||
| Engine | 2.0, 140 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Four-wheel drive | ||||||
| VIN | TMBLE9NS2L8026909 | ||||||
| Reg. nr. | 829MYY | ||||||
| Vehicle inspection | 30.11.2026 | ||||||
Equipment
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Ajam / Vedrustus
- 4Motion
Turva- ja ohutusvarustus
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- Turvapadi juhi põlvede kohal
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Kesklukustus puldiga
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Rest Assist (väsimuse tuvastamine)
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- Kaugtulede juhtseade "Light Assist"
- Parkimisandurid ees ja taga
- Start-Stop system
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Nahkkattega käigukanginupp
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Tagaklaasi soojendus
- Elektriliselt avanev tagaluuk
- Jalamatid kummist
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Soojendusega rool
- Kindalaegas jahutusega
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
- Lisaküte / ventilatsioon puldiga
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
Tuled
- Udutuled ees
- Udutuled taga
- Kurvituled
- Esitulede pesurid
- LED esituled
- LED tagatuled
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
Audio, video, kommunikatsioon
- Puutetundlik ekraan
- USB liides
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
- Programos ryšys
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- CANTON sound system
- Subwoofer
- Wireless phone charger
Istmed
- Nahkpolster
- Istmesoojendused ees
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Katusereelingud
- Teisaldatav veokonks
- Hooldusraamat
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Petrol |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1984 cm³ |
| Power: | 140 kW |
| CO₂ emission: | 200 g/km |
Body and seats
| Color: | Gray |
| Body type: | Wagon |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 4697 mm |
| Width: | 1882 mm |
| Height: | 1660 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1826 kg |
| Technical max. mass: | 2325 kg |
| Load bearing capacity: | 499 kg |
| Weight of road train: | 4525 kg |
| Max braked trailer weight: | 2200 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2788 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 389 €
Registration fee: 1437 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Škoda Kodiaq
2018, 186 000 km
22 500 €
266 €/month
Škoda Kodiaq
2018, 121 000 km
24 900 €
284 €/month
Škoda Kodiaq
2020, 89 000 km
25 000 €
267 €/month
Subaru Outback
2021, 144 494 km
22 490 €
243 €/month
Subaru Outback
2021, 175 000 km
22 500 €
267 €/month
Cadillac XT5
2017, 69 500 km
22 500 €
257 €/month