Volkswagen Multivan
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 01.2026 · Estonia | ||||||
| Mileage | 8 500 km | ||||||
| Body type | Wagon, 4/5 ust, 5 doors, 7 seats | ||||||
| Fuel | Diesel | ||||||
| Engine | 2.0, 110 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Front-wheel drive | ||||||
| VIN | WV2ZZZST6TH008006 | ||||||
| Reg. nr. | 100VWA | ||||||
| Vehicle inspection | 31.01.2030 | ||||||
Equipment
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- Turvapadi juhi põlvede kohal
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Rest Assist (väsimuse tuvastamine)
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- HeadUp ekraan
- 360° kaamera
- Kaugtulede juhtseade "Light Assist"
- Dünaamiline liiklusmärkide ekraan
- Parkimisandurid ees ja taga
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Tagaklaasi soojendus
- Elektriliselt avanev tagaluuk
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Panoraamkatus klaasist
- Soojendusega rool
- Mitmevärviline sisevalgustus
- Lisaküte / ventilatsioon puldiga
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
Tuled
- Eraldi päevatuled
- Matrix LED esituled
- IQ.VALGUS
- LED tagatuled
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- Bluetooth liides
- Programos ryšys
- Harman Kardon helisüsteem
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- Aktiivne teabeekraan
Istmed
- Comfort istmed
- Istmesoojendused ees
- Elektriliselt reguleeritavad istmed mäludega
- Massaažifunktsiooniga juhiiste
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Veokonks
- Garantii
- Metallikvärv
- Two sliding doors
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1968 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| CO₂ emission: | 176 g/km |
Body and seats
| Color: | Blue |
| Body type: | Wagon |
| Seats: | 7 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 5173 mm |
| Width: | 1941 mm |
| Height: | 1909 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2300 kg |
| Technical max. mass: | 2850 kg |
| Load bearing capacity: | 550 kg |
| Weight of road train: | 4850 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3124 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 580 €
Registration fee: 3545 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.