Mercedes-AMG GT 4Matic+
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 02.2021 · Czech | ||||||
| Mileage | 42 000 km | ||||||
| Body type | Touring, 5 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Hybrid (petrol/electric) | ||||||
| Engine | 3.0, 320 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Four-wheel drive | ||||||
| VIN | W1K2906611A035368 | ||||||
| Reg. nr. | 009AAE | ||||||
| Vehicle inspection | 30.09.2027 | ||||||
Equipment
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
- Automaatselt tumenevad peeglid
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Info kuvamine esiklaasile
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Pakiruumi avamine elektriliselt
Ohutus ja turvalisus
- Automaatpidurdussüsteem
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Elektrooniline seisupidur
- Turvapadi
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Pidurdusjõukontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Esitulede pesurid
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Kurvituled
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Tagavararatas
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Panoraamkatus (klaasist)
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Ventileeritavad istmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed
Sportvarustus
- Tagaspoiler
- Esispoiler
- Spoileriring
- Sportvedrustus
- Sportsummuti
Muu
- Reisiarvesti
- Kaubakinnituse konksud
- Välistemperatuuri näidik
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- Apple CarPlay
- Android Auto
- tume laepolster
- 2x õhuga reguleeritav iste
- digitaalne näidikutepaneel
- telefoni juhtmevaba laadimine
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Hybrid (petrol/electric) |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2999 cm³ |
| Power: | 320 kW |
| CO₂ emission: | 232 g/km |
| Maximum speed: | 285 km/h |
Body and seats
| Color: | Gray |
| Body type: | Touring |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 5054 mm |
| Width: | 1953 mm |
| Height: | 1460 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2167 kg |
| Technical max. mass: | 2595 kg |
| Load bearing capacity: | 428 kg |
| Weight of road train: | 4795 kg |
| Max braked trailer weight: | 2100 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2951 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Eestis arvel, ülevaatus kuni 09.2027Toodud riigist: Tšehhi
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Sõidukil on olnud üks omanik.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Komisjonimüük
Motor vehicle tax
Annual tax: 690 €
Registration fee: 2648 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Land Rover Defender
2023, 37 900 km
85 175 €
912 €/month
BMW X5
2023, 34 220 km
85 802 €
980 €/month
Mercedes-Benz GLE 53 AMG
2022, 30 000 km
87 900 €
939 €/month
BMW X7
2023, 43 000 km
91 400 €
981 €/month
Mercedes-Benz GLE 53 AMG
2023, 43 929 km
99 000 €
1137 €/month
Mercedes-Benz GLE 53 AMG
2023, 50 700 km
99 900 €
1072 €/month