Škoda Superb
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 12.2024 · Estonia | ||||||
| Mileage | 34 740 km | ||||||
| Body type | Sedan, 4/5 ust, 5 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Hybrid (petrol/electric) | ||||||
| Engine | 1.5, 110 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Front-wheel drive | ||||||
| VIN | TMBAN8NZ5SC014344 | ||||||
| Reg. nr. | 564NPY | ||||||
| Vehicle inspection | 31.12.2028 | ||||||
Equipment
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- Kesklukustus puldiga
- Signalisatsioon mahuanduriga ja kaldeanduriga
- Pakett "Easy Open".
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- "Hädaabi"
- Parkimisandurid ees ja taga
- Start-Stop system
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Käiguvahetus roolilt
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Tagaklaasi soojendus
- Elektriliselt avanev tagaluuk
- Jalamatid kummist
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Soojendusega rool
- Dimming mirror
- Küttesüsteem
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
- Lisaküte / ventilatsioon puldiga
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Suverehvid
- Lamellrehvid
- Varuratas
Tuled
- Udutuled taga
- Kurvituled
- Matrix LED esituled
- LED esituled
- LED tagatuled
- Dünaamiline vilkuv tagatuli
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
- Programos ryšys
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- Juhi infosüsteem
- USB-C input
- Wireless phone charger
Istmed
- Nahkpolster Alcantara
- Istmesoojendused ees ja taga
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Porikummid
- Hooldusraamat
- Garantii
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Hybrid (petrol/electric) |
| Cubic capacity: | 1.5 l |
| Cubic capacity: | 1498 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| CO₂ emission: | 125 g/km |
Body and seats
| Color: | Yellow |
| Body type: | Sedan |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 4912 mm |
| Width: | 1849 mm |
| Height: | 1490 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1649 kg |
| Technical max. mass: | 2089 kg |
| Load bearing capacity: | 440 kg |
| Weight of road train: | 3689 kg |
| Max braked trailer weight: | 1600 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2837 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 110 €
Registration fee: 883 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Škoda Superb
2024, 28 100 km
34 900 €
374 €/month
Renault Austral
2023, 49 952 km
32 490 €
348 €/month
Peugeot 3008
2025, 29 508 km
32 990 €
368 €/month
Renault Espace
2024, 30 980 km
33 900 €
363 €/month
Toyota Corolla
2024, 28 975 km
33 990 €
364 €/month
Toyota RAV4
2024, 40 264 km
34 490 €
369 €/month