There are no photos of this vehicle.
BMW M4 Cabrio
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 05.2017 · Germany | ||||||
| Mileage | 79 000 km | ||||||
| Body type | Convertible, roadster, 2 doors, 4 seats | ||||||
| Fuel | Petrol | ||||||
| Engine | 3.0, 317 kW | ||||||
| Transmission | Manual | ||||||
| Drivetrain | Rear-wheel drive | ||||||
| VIN | WBS4Z91040EA34063 | ||||||
| Reg. nr. | 795KYP | ||||||
| Vehicle inspection | 31.05.2027 | ||||||
Equipment
Ohutus ja turvalisus
- Automaatpidurdussüsteem
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Turvapadi
- Elektrooniline seisupidur
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Pidurdusjõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Parkimisandurid (ees)
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Automaatselt tumenevad peeglid
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Reguleeritav vedrustus
- Pakiruumi avamine elektriliselt
- Vihmasensor
Tuled
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Interjöör
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Nahkkattega käigukanginupp
- Nahkkattega käsipidurikang
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Sportistmed
Sportvarustus
- Tagaspoiler
- Esispoiler
- Spoileriring
- Sportvedrustus
- Sportsummuti
Muu
- Reisiarvesti
- Välistemperatuuri näidik
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- Apple CarPlay
- 2x õhuga reguleeritav iste
- digitaalne näidikutepaneel
- telefoni juhtmevaba laadimine
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- Sportsummuti nupust lülitatav
- BMW Air Collar – kaelapiirkonna soojendus esiistmetel
- mis meie kliimas ülivajalik lisavarustus
- Hele nahksisu (Merino/silverstone 2)
- Üliharuldane manuaalkast
- Äppi kaudu juhtimine (saad eemalt sõiduki soojendama või jahutama panna, uksi avada/sulgeda jms)
- Tume lagi
- Shadowline liistud
- Comfort Access - võtmeta sisenemine ja käivitus
- Täistulede automaatne vahetus
- Adaptiivsed LED esituled
- Püsikiirusehoidja
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- HiFi helisüsteem
- Navigation Professional - suur ekraan
- Isetumenevad peeglid sees / väljas
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Petrol |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2979 cm³ |
| Power: | 317 kW |
| City fuel cons.: | 12.4 l/100 km |
| Highway: | 7.2 l/100 km |
| Average: | 9.1 l/100 km |
| CO₂ emission: | 213 g/km |
| Maximum speed: | 250 km/h |
Body and seats
| Color: | Black |
| Body type: | Convertible, roadster |
| Seats: | 4 tk |
| Doors: | 2 tk |
| Length: | 4671 mm |
| Width: | 1870 mm |
| Height: | 1386 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1840 kg |
| Technical max. mass: | 2250 kg |
| Load bearing capacity: | 410 kg |
| Wheelbase: | 2812 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Eestis arvel, ülevaatus kuni 05.2027Toodud riigist: Saksamaa
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Väga heas seisukorras olev BMW M4, millel on olnud Eestis üks omanik. Haruldane kombinatsioon kabrioletist koos manuaal käigukastiga. Korralised hooldused teostatud iga-aastaselt ning autot on kasutatud ainult suviti.
Tegu on soodsaima pakkumisega nii Eestis kui ka Euroopas.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
Komisjonimüük
Motor vehicle tax
Annual tax: 455 €
Registration fee: 1658 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.