BMW 330
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2020 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 318 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 195 kW B57D30A | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Reg. nr. | 218LYM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2025 | ||||||
Varustus
Multimeedia
- Apple CarPlay
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 195 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6 l/100 km |
| Maanteel: | 6.8 l/100 km |
| Keskmine: | 5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 173 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4709 mm |
| Laius: | 1827 mm |
| Kõrgus: | 1445 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1835 kg |
| Täismass: | 2350 kg |
| Kandevõime: | 515 kg |
| Autorongi mass: | 4150 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2851 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Vahetuse võimalusMootorsõidukimaks
Aastamaks: 344 €
Registreerimistasu: 1118 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volvo V90 Cross Country
2018, 174 387 km
24 995 €
279 €/kuus
Mercedes-Benz GLE 350
2019, 263 000 km
25 000 €
294 €/kuus
BMW X3
2019, 176 000 km
25 000 €
296 €/kuus
Volvo XC60
2018, 205 479 km
25 900 €
289 €/kuus
Kia Sorento
2018, 172 000 km
26 000 €
289 €/kuus
Volvo XC90
2018, 171 000 km
26 499 €
314 €/kuus