Ford Transit Custom
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2019 · Taani | ||||||
| Läbisõit | 176 000 km | ||||||
| Keretüüp | 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 96 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WF0YXXTTGYKT38095 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| CO₂ emissioon: | 229 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5339 mm |
| Laius: | 2032 mm |
| Kõrgus: | 1956 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2201 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 799 kg |
| Autorongi mass: | 4000 kg |
| Haagis piduritega: | 1750 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3300 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
L2H1, Kaubaruum 2950+500 vaheseina avast. Led-tuled, püsikiirusehoidja, Apple Carplay Android App. Navy Eesti kaardiga puutetundlik. Tuledeaut. MF-nahkrool, kliima, ees-taga parkimisandurid, el. aknad. -peeglid sooj. Põhjamaa pakett: 2*akud, webasto taimeriga, 2*istmes. esiklaasisoojendus, soojust. vahesein. 2 võtit. Hooldusr. Fordi esinduse hoolded(võetud väljavõte), viimane 156t 11. 23. TYV tehtud 176t. Kontrollitud läbisõit. Sis. 24% EXPORT 15500eurMootorsõidukimaks
Aastamaks: 113 €
Registreerimistasu: 786 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Ford Transit Custom
2013, 342 000 km
5500 €
67 €/kuus
Ford Transit Custom
2013, 249 000 km
6200 €
76 €/kuus
Ford Transit Custom
2013, 277 000 km
6300 €
77 €/kuus
Ford Transit Custom
2015, 165 000 km
7500 €
88 €/kuus
Ford Transit Custom
2016, 250 000 km
8200 €
97 €/kuus
Ford Transit
2012, 293 000 km
4499 €
55 €/kuus