Peugeot Boxer
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2015 · Taani | ||||||
| Läbisõit | 156 000 km | ||||||
| Keretüüp | 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.2, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF3YAUMFB12837411 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.2 l |
| Kubatuur: | 2198 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 195 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5413 mm |
| Laius: | 2050 mm |
| Kõrgus: | 2280 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2082 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 918 kg |
| Autorongi mass: | 5500 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3450 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
L2H1, kaubaruum 3100. 2*liuguksed külgedel. Katuseraamid. A/C-kondits, MF-nahkrool, puutetundlik Car Appleplay Android app. Põhjmaapakett-istmesooj. webasto kellaga. Püsikiirus, ASR, el. aknad-peeglid sooj. Led päevasõidutuled. Müüja poolt teostatud hooldused 156t km(õli, õlifilter, õhufilter, kütusefilter, kabiinifilter)jne. Hooldusr. TÜV läbitud 156t. sis. 24% EXPORT 9400Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 127 €
Registreerimistasu: 720 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.