Volkswagen Caddy
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2018 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 129 000 km | ||||||
| Keretüüp | 4 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 90 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WV1ZZZ2KZJX134747 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 90 kW |
| CO₂ emissioon: | 152 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4878 mm |
| Laius: | 1793 mm |
| Kõrgus: | 1886 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1815 kg |
| Täismass: | 2375 kg |
| Kandevõime: | 560 kg |
| Autorongi mass: | 3600 kg |
| Haagis piduritega: | 1450 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3006 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
L2H1. Kaubaruum 2200. Comfortline varustus. Seviceline(taga riiulid sahtlitega, katuseraamid, töötuled, kiirkinnitusega vilkurid). Driver Assist, Driver alert. El. aknad-peeglid sooj. kesklukk, MF-nahkrool. Kliima. Põhjmaapakett-2*istmesooj. Webasto kella ja puldiga. Seisusoojendus. Konks. 2 võtit+webasto pult. Nr. 2 soojust. vahesein. 2 kompl. rattaid Hooldusr. VW esinduse hoolded. Viimane hoole 129t. 11. 24. Kontrollitud läbisõit. 2 autotMootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 442 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.