BMW 420
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 06.2018 · Belgia |
| Varustustase | Advantage |
| Keretüüp | Kupee, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 120 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Tagavedu |
| Garantii | jah |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 2000 cm³ |
| Võimsus: | 120 kW |
| CO₂ emissioon: | 150 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Kupee |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Täismass: | 1665 kg |
Sarnased pakkumised
Iveco Daily
2019, 130 500 km
17 900 €
192 €/kuus
BMW 318
2017, 162 000 km
18 500 €
219 €/kuus
Mercedes-Benz C 200
2020, 161 454 km
18 599 €
208 €/kuus
Iveco Daily
2019, 175 700 km
18 600 €
208 €/kuus
Mercedes-Benz C 200
2020, 166 986 km
18 899 €
211 €/kuus
Volkswagen Crafter
2018, 192 000 km
18 900 €
209 €/kuus