Volkswagen Golf Sportsvan
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2017 · Taani | ||||||
| Läbisõit | 231 700 km | ||||||
| Varustustase | VII Allstar Bluemotion EU6 | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 85 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVWZZZAUZHW542605 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: 10 tk, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator: tehase org.võtmes
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Jahutusega kindalaegas
- 12V pistikupesa
- Seisuküte (eelsoendus): tehase org., mootori tehase org.
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, isetumenevad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, sportrool
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: 2
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: 4
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Sahtlid esiistmete all
- Pagasiruumi matt
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Tekstiilpolster: hall
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Käed vabad süsteem: bluetooth tehase originaal
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, mp3 mängija, mälukaardi pesa
- CD mängija
Tuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks: elektriline, teisaldatav
- Tagaspoiler
- Pagasikate
- Reisiarvesti
- Esi- ja tagarataste porikummid
- NB.KONTROLLITUD LÄBISÕIDU ÕIGSUSEGA, PÕHJAMAA PAKETIGA, FACELIFT-mudeli uuendusega, olnud eelnevalt 1-omaniku kasutuses, v.heas korras ja hästi hoitud,-hooldatud auto, NAGU UUS AUTO, roostes pole, mõlke,-kriime pole, veermik vaikne, kõik töötab nii nagu peab, sees suitsetatud pole, seest puhas ja väljast poleeritud, VÄGA ÖKONOOMNE, olemas kaks paari org.võtmeid, EURO 6, teostatud registreerimiseelne ARK kontroll AKT
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.7 l/100 km |
| Maanteel: | 3.9 l/100 km |
| Keskmine: | 4.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 110 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4434 mm |
| Laius: | 1807 mm |
| Kõrgus: | 1563 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1451 kg |
| Täismass: | 1940 kg |
| Kandevõime: | 489 kg |
| Autorongi mass: | 3470 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 700 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõidukMootorsõidukimaks
Aastamaks: 82 €
Registreerimistasu: 344 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Golf Sportsvan
2016, 215 679 km
8790 €
98 €/kuus
Volkswagen Golf
2016, 296 772 km
6000 €
66 €/kuus
Volkswagen Golf
2017, 293 000 km
7950 €
93 €/kuus
Volkswagen Golf
2016, 170 538 km
8699 €
103 €/kuus
Volkswagen Golf
2016, 143 325 km
10 990 €
118 €/kuus
Volkswagen Golf
2016, 157 000 km
11 200 €
124 €/kuus