BMW X1 18i sDrive
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 06.2023 · Belgia |
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.5, 100 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | 06.2026/200 000km |
| Tehnoülevaatus | 30.06.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1499 cm³ |
| Võimsus: | 100 kW |
| CO₂ emissioon: | 143 g/km |
| Tippkiirus: | 208 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4500 mm |
| Laius: | 1845 mm |
| Kõrgus: | 1642 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1587 kg |
| Täismass: | 2075 kg |
| Kandevõime: | 488 kg |
| Autorongi mass: | 3775 kg |
| Haagis piduritega: | 1700 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2692 mm |
| Sildade arv: | 2 |